Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. metallac

    metallac Aktivista

    Je li ko gledao Legenda o Herkulu i Obracun legendi ? Ide mi se u kino, a nema neke bas dobre ponude - ovaj Herkul na reklami izgleda solidno, ali popljuvase ga po netu. A sto se tice obracuna staraca :D on mi sada djeluje primamljivije :)
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pogleda "Captain Phillips (2013)" ,solidan film,mada mi je ocjena na imdb previsoka
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    The Family, moze se pogledati.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    odgledao i ja rush, odlican, izbor glumaca bas su pogodili
    za mene 9/10
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Blue Jasmine (2013) http://www.imdb.com/title/tt2334873/

    Konacno odlican film Woody Allena a poslije Match Pointa, ne pamtim kad sam se ovoliko ismijo. And oscar goes to Cate Blanchett :D
    Samo da je kraj filma malo bolje odradjen, ali ne smeta ni ovako, uzivo sam u svakom sekundu.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Preporuka za Blue Jasmine, odličan film.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jackass presents Bad Grandpa

    ne trosite uzalud svoje dragocijeno vrijeme
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fakat, da nije nikom palo na pamet da gleda! :D
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Film i jest za danasnje omladine . orgijajte , smrcite , ne jebi te nikakvu silu i dobro ce te proci u zivotu :lol:
    morali su pokazati kako je i cak i u zatvoru ispao the man
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pogleda i ja ovaj film...gluma cate je vrhunska ,samo mi nije jasno cemu si se ti toliko smijao u filmu ?
    meni nista nije bilo smijesno,zanr je vise drama
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako nisi skonto onda nema poente da ti objasnjavam.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    skontao sam ja film,samo mi scene u filmu nisu "toliko" smijesne da "ne pamtim kada sam se toliko ismijao" :D
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hajde prosvjetli nas da vidimo šta je toliko smiješno.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    A cuj svi imamo razlicit ukus za humor. Tebi je mozda Zikina dinastija super smijesna? :)
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pusti ti sad moj smisao za humor. Mi nismo na tvojoj razini da shvatimo sta je smijesno, pa te molim da mi objasnis.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta se ti javljas komplexas, njemu sam se obratio :)
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Timeout.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam mislio da ce pjevanja malo biti, kad vraga, covjece svako 5 minuta pjevaju, svaki put sam morao premotavati, inace lijep animirani zaista

    meni malo nepredvidiv, mislio sam da ce Elsa sa Kristofom zavrsiti, a Hans sa Anom, ali ispade na kraju eto drugacije :D
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    The Family , uzas . sta je ono trebala biti drama , crna komedija . Da ne spominjem malo americko selo na jugu franckuske :lol: ... Jos stavljaju so na ranu sa Goodfellas scenom gdje De Niro na nivou za razliku od ovog filma ili zadnjih 10-15 godina .
    American Hustle , boring pogotovo ispocetka . Znam da je sad ona JLaw popularna al jos malo i pocet ce iskakat iz pastete . Anoying je svaka scena sa njom i njenom quirky glumom .
    Gripa dere , maraton se nastavlja :lol: