Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Oj je**m ti genetiku.

    Da ne bude zabune, to sebi kazem. :D
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Runner Runner 2013
    Koje govno od filma :) Justin T uzas :)
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Noah, se odgledao u kinu.

    Okay je film.
     
  4. rama

    rama Aktivista

    Odličan film. :D
    Samo što ne skontah koji je to Adnan Hasković? Onaj s macolom? :D
     
  5. joyjoy

    joyjoy Aktivista

  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    You may embed only 3 quotes within each other :lol:

    nije :D, to je onaj sto je kokno velikim nozem onog "zamjenika" kad je bila situacija ; spasi druga ili zgrabi babu bez zuba :smt005

    Pustio ja bradu :D , bode uzas al izdrzat cu dok ne naraste...

    Gledao Herkules, zalim utroseno vrijeme, nema cak ni "zenske" scene kao kod 300 :wink:
     
  7. rama

    rama Aktivista

    Pa to je taj.
    U sceni prije kad je onaj gađa onom čakijom, on pruži macolu da je odbrani. :D
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Captain America: The Winter Soldier (3D)

    Dobar film. Puno akcije. Solidna radnja/gluma. Nema nesto 3D efekata, kao i vecina filmova u 3D.

    Samo jedna napomena ako idete gledati u kino: ostanite gledat film i nakon zadnjih scena, pa kad krene odjavna spica. Ima poslije slova jos jedna scena. ;)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Haskovic samnom sjedio u klupi u srednjoj :) I tada ga zvali glumac :) momak je uspio, svaka mu cast! A srednju elektrotehnicku zavrsio :) i sa nje na akademiju..
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    The Man from Earth
    Drug mi preporucio da pogledam. Kaze, dobar film skroz, odlicna prica. Meni se i nije svidio. Ocekivao sam mnogo bolji scenarij i obzirom da je soba puna profesora, daleko bolje dijaloge i raspravu. Veoma je zanimljiv i intrigantan u pocetku, ali poslije i ne bas. Nije film los, ali daleko od osmice na IMDB-u.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Takodjer isto mišljenje. Pod hajpom sam ga pogledao, gotivan film jeste ali..

    "..immortal guy" ispao kao najgora osoba koja ce biti besmrtna. Nsita ne zna konkretno reci. Nema nikakve informacije, djelimiocno/nespremno odgovara. Totalno nezainteresovano.

    Njegova prica kao: "otkuda sam ja znao da ce XY stvar biti bitna pa da je pamtim/sačuvam". Pa ako si prosao istu diskusiju otkako postojis, valjda znas da su stvari iz prahistorije bitne. On kao da je jucer skontao da je immortal.

    Imao je veliki potencijala i film u konačnici jeste super ali su glavnog lika morali bolje obraditi te kako kazes, profesori a diskusija tanka..

    Kako rekoh pogledao ga pod hajpom, mozda bi mi bio bolji da sam ga random iskopao i pogledao.
     
  13. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ista situacija kod mene.
    Nahajcao me ovaj haver, jos mi pade na pamet odmah Ibrisimovicevljev Vjecnik. Pocetak filma je bas obecavao, doktori antropologije, arheologije, biologije, psihologije s njim, i, kontam, kad sad opletu po filozofiji, religiji, umjetnosti, a ono ispade ko da su djeca i ciko im prica pricicu. Najkriticniji mi je lik one profesorice vjernice, kao pogodilo je to sto ovaj prica. :D I sto kazes, bas kao da je upravo skontao da je besmrtan.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

  15. nFare

    nFare Komšija

    Neka ni to ne radi, ne znam u čemu je štos, The road je jednako loš kao i No country for old men, sva tri filma su očajno dosadna i gubitak vremena.

    Snowpiercer me je pozitivno iznenadio, solidan film pogotovo u drugoj polovini.
     
  16. senad_986

    senad_986 Komšija

    Meni su The Road i No Country for Old Men dobri. U The Roadu sam bas osjetio onu turobnu atmosferu i sazivio se s likovima, a u NCfOM ne mozes da ne ostanes pod dojmom onog psihopate s cudnim imenom.
    Da, Snowpiercer je pogotovo dobar u drugoj polovici.

    Vecinu W. Allenovih filmova sam gledao, ali sam njegov, mozda i najpoznatiji, Annie Hall, tek neku noc. Koji je on genijalac, malo je reci. Od Annie Hall, tj. od 1977., samo je 1981. preskocio, inace svake godine snimi film, a ponekad i dva. Odkud mu vise ideje. Evo, gledam, vec je zavrsio novi film, na ljeto izlazi, a tek nedavno sam pogleo Blue Jasmine (Cate Blanchett je odigrala ulogu zivota).
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Blue Jasmine odličan film, preporuka ...
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sinoc pogledao remake filma 'Charade' iz 1963. u kojem su glumile dvije filmske ikone Cary Grant i Audrey Hepburn. Ko nije gledao ovaj film zaista preporuka.

    Remake se zove 'The Truth About Charlie', i odradjen je 2002. cini mi se. U njemu glume Mark Wahlberg, Tim Robbins, Thandie Newton, izmedju ostalih. Reziser je Jonathan Demme, covjek koji je radio na filmovima kao The Silence of the Lambs, Philadelphia...

    Na film sam slucajno naletio na CineStar kanalu, dok sam listao kanale. I film je zestoko SRANJE. Kako losa obrada kultnog filma, to je uzas. Gledam a ne mogu da vjerujem kakav amaterizam gledam. Od glume ovih poznatih glumaca, do rezije koja ne lici ni nasta, i interpretacije price.

    Ako kad slucajno naletite na ovaj remake, zaobidjite ga u velikom luku. Fuj. Ne znam kad sam gori film pogledao.
     
  19. daco87

    daco87 Aktivista

  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bas sam taj sinoc gledao. Fina avantura-komedija. Onako bas da se covjek opusti i gleda sa uzivanjem.