Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Undisputed III: Redemption

    http://www.imdb.com/title/tt1156466/

    Inace nisam fan ovog tipa filmova ali ovaj daje odlicnih 90-ak minuta zabave, potezi u borbama su standardno pretjerani, prica je predvidiva ali svakako vrijedi pogledati :D
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Potpisujem. Priča je naravno dječija i sve je manje više nego jasno ''Ovaj je pozitivac - ovaj je negativac''. Ali sto jest jest, ima kvalitetnih borbi. Pretjerane su, ali lijepe za oko.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Gledao Robin Hooda, nije los film. Gladiator je bio bolji, ali da se pogledati :D
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Gladiator je klasa sam za sebe. I ja isto tako ocekujem od Robina slicnu stvar. Ali eto, bice da necu dobiti :)
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Odgledao Kick Ass.

    Ne znam u koji bi ga zanr svrstao. Film je specifican, cudan, brutalan i maksimalno dobar. Ne sjecam da mi je nesto ovako dobro sjelo. Obavezno odgledati.

    A gluma one male Mindy - Hit Girl, odnosno trinaestogodisnje Chloe Moretz je za desetku. Nevjerovatno kako mala vlada scenom kao da je glumica iza koje je dugogodisnje iskustvo. Ova ce mala fakat biti hit kada ''poraste''.
     
  7. Mujka

    Mujka Komšija

    al film je nista posebno
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Mozda tebi...Meni su, prije nego sam odgledao, mnogi govorili da je ekstra...Sada i meni...Znaci ima nas :D
     
  9. Juka

    Juka Komšija

    Sve pohvale i preporuke za Kick Ass,
    Isto tako preporuke za PoP, mocna avantura skroz!!!
     
  10. pac

    pac Komšija

    Sto ti je zensko uraditi od covjeka :mrgreen:

    Youth in Revolt




    Dobar film skroz.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. senad_986

    senad_986 Komšija

    Prince of Persia
    [​IMG]
    Poznato je da su filmovi radjeni po igrama mahom losi, ali Princ me je pozitivno iznenadio!
    Ocekujem nastavke, tj. trilogiju.
    8/10
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    pogledao Clash of the Titans,svidio mi se film,moja preporuka :) pojavljivanje Hada mi je vrhunski urađeno,uživao sam u tim scenama.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sinoć gledao PoP, odličan film! Moja preporuka.
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ako vam fali kul komedija da pogledate sa clanom onog ljepseg pola :)
    [​IMG]
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Daj uozbilji se. Kakve su to mainstream preporuke?
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    dobar je... evo ja ga baš sinoć preporučio na pce.

    c/p:

    She's Out of My League potencijalni anti-hit ovogodišnji imho... tipa onaj nije-me-toliko-nasmijao The Hangover vs. i roflmao-i-roflmao-some-more I Love You, Man.

    recimo da ima "duh" Forgetting Sarah Marshall, ali je ovdje naglasak na neugodno (za gledat) tragičnog glavnog lika i njegove doživljaje, a ja stvarno mogu razne neugodnosti na ekranu prožvakati.

    kad smo već kod glavnog glumca, skužio sam već tamo u knocked up da ima nekaj u njemu, ko recimo istovremeno genijalni i zabrinjavajući Michael Cera :)

    za ubit vikend sa boljom polovicom dušu dao i u toj kategoriji mi je in-general pri vrhu... preporuka.

    unthinkable čekam da pogledam, čini mi se jako dobar.

    p.s. kad me nije herc uhvatio kad sam vidio trailere da je genijalni Death at a Funeral dobio američkog rivala u obliku... wait for it... Death at a Funeral.

    radnja je identična.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Mozda je onda najposteniji ovaj quote sa covera: "The funniest comedy since The Hangover". Cuo sam da je ovaj novi film sa Carreyem epic fail.
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    nisam upratio... koji njegov film?
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Juka

    Juka Komšija

    Pederluk Teski :lol: