Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. zoi

    zoi Veteran foruma


    Upravo ovo :)
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Na silu se gura smece od 3D-a, samo da bi uzeli pare, a nijedan film u 3d-u nevalja pet para (osim mozda Avatara mada meni nije ni on nesto), mene licno pirati zanimaju radi ranijih nastavaka mada su ubrljali sa glumackom ekipom koja je vecim dijelom promijenjena, ali prezivit cu.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Majka mu stara pa zar nismo do sad naucili da nema price o piratima na ovom forumu. :smt003
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ban na mjesec :)

    Sto se tice 3Da, meni je bas fino dojmio Tron: Legacy, u RealD 3Du sam ga gledao. Ako je koji film za toga, taj je :)
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam sta je s tih pirata... Gledao sam nekad davno prvi dio, bio mi bezveze, tako da nisam nikad ni nastavke gledo.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma


    Tron Legacy dobar u 3D? Pa za taj film komotno možeš skinuti naočale i pogledati ga. 80% filma je u 2Du, čak ti prije početka filma ona poruka kaže da su neke (čitaj dosta njih) scene u 2Du ali da se eto ostave naočale :lol:

    3D i meni nije nešto, rijetko koji film mi je bio dobar u 3Du, samo me oči zabole. Nakon Pirata nisam 2 sata vidio kako treba :roll:
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Meni je taj 3d porez na budale, ali ko voli neka izvoli.
     
  9. senad_986

    senad_986 Komšija

    Pogledao 127 Hours i mogu reci da je prilicno dobar film, mada koji to Boyleov (Trainspotting, Slumdog Millionaire) film nije. :) Bas me iznenadio James Franco i mislim da je zasluzeno dobio nominaciju za Oskara.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi, kakav je naziv filma "Dolina vukova - Palestina" u originalu?
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kurtlar Vadisi Filistin
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hvala, jel ko gledao, valjal sta?
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja gledo.Meni se dopao.
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Gledo>> dopao :smt005
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    WTF
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    gramatika ;)

    što se tiče filma, čekam da dođe u kino pa ću onda pogledati :)
     
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Gledao Inception juce... Srednja zalost
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pregledao sam ga ... Film je OK za gledati zbog radnje :p Ali ima dosta onih elemenata kao u Američkim "crtanim" poput - četvorica pobiju 300 vojnika, sve sami headshotovi ove četvorice i sl.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

  20. extibo

    extibo Komšija

    Hereeeeeeeee's Johnny!

    Pogledao Thora, nije los. Fast Five me je relativno odusevio. Vjerovatno zbog hypea. :lol: