upgrade graficke

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by 3125, Feb 1, 2006.

  1. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ATI odavno ima bolje drivere od Nvidie
    btw
    kako su retardirani ovi nasi trgovci, oni pored starog poreza dodaju 17% i umjesto da neke stvari pojeftine(npr 20% porez na cigarete, alkohol da sad bude 17 tj. 3% jeftinije oni jos dodaju porez) ali mislim da ce inspekcije ima dobrog posla sa njima :)
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A kad malo bolje razmisliš?
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    p.dude eto ti jos za siga.....

     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    otkad to ati ima bolje driverekoliko ja znam nvidia ima bolje drivere
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Mislim da je popunio sve.Nema vise gdje uĆerat. :D
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    auu kakve se gluposti ovdje pišu nemojte da me natjerate da budem redovan na ovom forumu :!:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    nećemo :D
     
  8. ming

    ming Veteran foruma


    Ovo uzimam kao zajebanciju u stilu P.Dude-a
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    jebiga ja vam kazem da ATI ima bolje drivere trenutno a vi sad stavljajte sto god hocete u sig, Nvidia je jos od Detonatora krenula downhill(u negativnom smislu :) ) sto se drivera tice, OpenGL je druga stvar.
    I da malo pazite sa tim navalama pjene iz usta i ismijavanja drugih, nije lijepo, pogotovo kad neznate dali ste 100% u pravu
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    imao sam ja nvidia.u pa sad imam ati, ace88, nemoj se uvrijediti, ali ako mislis da ati ima bolje drivere, ili nisi nikada imao nvidia-u ili bas nemas veze sa vezom!
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ace... jel to ati ima bolje drivere ove koje zahtjevaju .net ili stare? ili omege možda? :D

    pa ja sam mijenjao kvalitetu prikaza u san andreasu sa različitim verzijama drivera, ništa nije bilo dirano unutar samih podešavanja... vrlo praktično.

    kad je iskusni u pitanju 100% smo u pravu :wink: