UT3 Ultimate Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Nov 27, 2007.

  1. RaP

    RaP Komšija

    cuj 20 eura hm thnx na informaciji al eto nemam original :) al nije iskljuceno da ne nabavim kamo te na quake live :)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Iskreno, nisam igrao mozda nekih sat-dva i nije mi se svidio ass kicking pa sam odlucio da je bolje preostalo vrijeme iskoristiti u igrama kojih se "malo bolje sjecam" :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Link: http://store.steampowered.com/news/2537/
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    ma hajde razbiju i mene ko flasu ima svakakvih likova :) lete po zidovima :)
     
  5. Tamiya

    Tamiya Novi član

    imam UT3, ali je kupljena u Njemačkoj...pa je sve na njemačkom... madafakeri sve moraju prevesti na svoj jezik pa čak i ono headshot, ultra kill i sl. počeo sam je igrati...sve je extra...sviđa mi se do bola ali mi se ne daa da nastavim radi te njemačke nebuloze :roll:
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Pa postoji nacin da sve to prebacis na eng, radio sam to svojevremeno.
     
  7. Tamiya

    Tamiya Novi član

    pretvorio sam se u uvo :lol:
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Tamiya

    Tamiya Novi član

    e ovo će pomoći...thanx :D, njemci ne daju krv i sve im je na Njemačkom...koji pederizam 8)
     
  10. Tamiya

    Tamiya Novi član

    uradio sam ovo s prcog linka što si postavio i promijenilo se to da sada u igri govori engleski ali je i dalje meni na njemačkom, pa sam pogledao na drugi link...međutim ne može pokrenuti stranicu na kojoj je nalazi blood patch...ja sam malo googlao ali nisam našao taj patch pa ima li neka alternativa, neka druga stranica.
     
  11. Esh

    Esh HWB

  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    jos samo kad bi taj GoW bio na PCu :roll:
    M$ Power...
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bice garant. Mozda ga samo proguraju kao DX11/Win7 launch naslov kao sto je bio slucaj sa Halo2 portom.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. jeretik

    jeretik Komšija

    To low poly ali po uzoru na UT 2004, nabijem ga.

    Džaba im sve, niko ne nadmaši DM_Tempest.
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    hm deck16 rulez klasika i najbolja DM -m mapa za ut uz tempest :)
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    evo "posudio" sam cd key instaliro igru hm trebalo mi je neko vrjeme da dotjeram igru da izbacam sve one gluposti bloom, foog itd da lici na normalan UT a ne na Crysis neznam ko igra multiplayer sa svim onim sranjem ukljucenim. Imal ko da bacimo jednu na pristojinom serveru :) ?
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Hajde instalirat cu ja pa da igramo u utorak nekad u sitne sate. Ako se ne varam, registrovani nick mi je EnisDonKing pa me baci u prijatelje :)
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    moze, moze :) ako koristis freezonu imas tamo i titan pack
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Imam sve dodatke, samo sto ih nisam probao:)