Velik HDD ili manji plus DVD-RW

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by AhmeT, Jan 6, 2007.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    dobro ajd zanemarimo to zaposljavanje... :D recimo da sam zaradio 200km i mogu od oca dobit jos 100... jer ima i drugih stvari koje spomenuh u onom postu gore...
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Ostavi te pare i zadovolji se tim što imaš dok ne dobiješ još $$$. :D
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja al moracu barem nesto promijenit... jer nece mi nista moc sa ovim :D

    a evo opet cilj onog gore sto rekoh da se nema puno para je bio da nedajete savjete tipa "kupi 500GB i 2GB rama i tad ces bit rehat"... nego nesto optimalno i prihvatljivo cijenom
     
  4. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    320GB HDD i DVD-RW. Nista manje, samo vise :D Naravno ako financijski mozes.

    Ako ne, onda uzmi 250GB za sad, a kasnije uzmi DVD-RW.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sam uzeo neki dan od Slavoljuba 160GB disk nakon godine dana peglanja sa 80GB diskom. Mogu ti reci da se odmah lakse dise. Isto tako, to sto imas 160GB dodatnog prostora uopste ne znaci da ces biti rahat s njim. Posto vidim da oces da skidas sa FreeZone moram ti reci da ti ni 160GB disk nece pomoci jer je Zona ogromna. Bukvalno nema sta nema. Skidajuci Filmove, Serije, Igre ubrzo ces i njega napuniti. Uzmi ti DVD-RW obavezno. Jeste peglanje przit na DVDove ali bar ces uvijek imati slobodnog prostora i neces morati brisati ono sto si danima skidao da bi skinuo nesto novo.