Vjecno pitanje AMD ili Intel?Ati ili Nvidia?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Blade, Mar 31, 2005.

  1. Blade

    Blade Novi član

    evo dosadno mi pa reko da postavim neki topic:



    i jedno pod pitanje:
    kad ste zadnji put FORMATIRALI pc:








    :idea:
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    hm... mozda prije jedno 2 mjeseca, formatirao, i sve instalirao, ono kako se kaze ucicao system pravo, i onda sam image napravio od C particije, i to stoji, u slucaju da bude problema ima se BackUP C particije! ;)
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Formatirao sam prije Nove Godine. nVIDIA je moj izbor.
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    nisam ni jednom
    (godinu dana stara instalacija xp- kad sam kupio pc)
     
  5. Dr. X

    Dr. X Novi član

    Prije jedno pola godine
     
  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

    AMD....ostalo uzimam sta mislim da je najbolje.
    Ima tome otkako mi je Hard disk riknuo....sredinom novebra prosle godine znaci jedno 4+ mjeseca
    (inache ko mali sam obarao sistem po dva puta dnevno :p ).
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    AMD. ATi

    Formatirao neki dan komp star nekih mjesec dana.
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija


    Ja formatiram otprilike svakih pola godine, naumpadne mi, nema obicno nikakvih problema, nego nako, da mi bude cista savjest:D


    Ma nVidia dere Ati, Ati me zivcira. Od procesora gledam sta je jefitinije.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Glup post do bola. Upsut ne sejecam se.
     
  10. Blade

    Blade Novi član

    Ako je glup post slobodno ga izbrisi ti si neka vrsta Šefa(moderator).Nemam nista protiv. :wink:
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Nemoj mi ulizivanja Blade :twisted: 8) :mrgreen:
     
  12. Blade

    Blade Novi član

    Ne ozbiljno mislim ako je stvarno glup post zasto ga ne bi izbriso :!: Samo sam se ocu ulizivo kad mi je trebo kupit PC,i nikad vise nikom 8)
     
  13. kenci

    kenci Aktivista

    hajde ba... nije glup post.. ne moze se samo pricati o jednoj stvari... sto vise izbora, vise zabave...
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cyrix procesori i S3 grafika. :mrgreen:
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ma zezam se i ja ba .. :D hehe Ali je ovakvih postova bilo cca. milion :lol: Eno da vam ne bude dosadno otvorite post o papi + onaj moj post o Kur'anu.

    U mene jaran hoće da uzme AMD 64 bit 3200+, kaže ima 3200 MHz i još kusura što dođe MHz-a uz njega 8) hehe, majstor čoik :mrgreen: :p
     
  16. Vucko

    Vucko Novi član

    Sad to je stvar izbora osobe koja kupuje, jer vecina ljudi skoro da i ne zna da AMD postoji nego pitaju "je li to pentium 4, ako je onda kupujem", i to je to mada po meni AMD Athlon and ATi Rulez i to je kombinacija snova, jos samo da se ati smiluje i da napravi kakav dobar Chipset za AMD procesore i bili bi na konju...
    A sto se tice formatiranja diska, hmmm, pa prije nekih 2 mjeseca sam ga u jednoj noci formatirao 3 puta, ne pitajte zasto ni ja ne znam... :twisted:
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    "Koja je slicnost izmedju trudnice i INTEL-a ?
    I jedno i drugo je sporo i 'napumpano'."

    sto se tice ATI-ja i nVIDIA-e...previshe seru,i jedni i drugi...ja ne mogu sebi kupit ni FX5200, a nVIDIA vec izdjaje GeForce 7...odmah nakon toga ATI reaguje i izdaje takodje neku svoju zvijer...posr'o ih paSS oboje :smt021
    nije se ni slegla prashina oko GF 6 a oni vec seriju 7 izdaju! isto vrijedi i za ATI!
    ko to mozhe pratiti sve...mozhe neko kome babo ima para k'o Bill Gates!!
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A sto bi sve to pratio kad se fino moze igrati i na recimo 9800 i 5900 seriji? Jedino ako se lozis na high-end grafiku i foliranje medju rajom. Cekaj kraj godine i uzmi X360 i igraj sve s dobrom grafikom, za upola manju cijenu nego sa konkurentnim PC-om.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    AMD je moj izbor najprije zbog cijene, ali i zato sto komp prioriteno sluzi za igranje
    a sto se tice grafike, dosad je bio ati, ali sad kontam uzeti 6600
    disk formatiran prije 15 dana, ince instaliram os i formatiram disk svko 2 mjeseca
    ili cesce ako imam problem
    mozda ce nekom zvucati cudno, ali u frci ako cu provesti par sati ispred monitora u iskusenju da sve razbijem, onda barem neka bude cist sistem
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Uf imam strahovit komp i shutam na PS2 koja agonija. :oops: