Vjecno pitanje AMD ili Intel?Ati ili Nvidia?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Blade, Mar 31, 2005.

  1. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    @Iron Maiden:Najbolji emu za Super Nintendo je snes 9x,znes ne podržava neke igre koje bi baš vas mogle zanimati(npr. Star Ocean).Usput,i Znes je dobar ali je ovaj bolji,sad kad spomenuste SNES nešto me podsjeti da ponovo pređem Chrono Trigger(ovo bi mi bio već 3.put :mrgreen: ).Ova igra je vjerovatno bila vrh mogućnosti SNES konzole.
    @eXman:Da postoji pcsx 0.81,to je najnovija verzija,i vjeruj mi neke igre(većina)mogu dostići ingame(npr.FInal fantasy X),a neke su potpuno igrive(metal slug serial) :smt002 .Pregledaj forum o playstation 2 emulaciji na ngemu.com :smt002 Uff dosta ja ispisa
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pitanja o emulaciji PS2 na PC-u ce ubuduce biti brisana jer je to jos uvijek naucna fantastika na desktop kompjuterima. Jedino sto je donekle igrivo je Metal Slug 3 i 4 i Puzzle Bobble i to je to. Tacka.
    Jezgra i mogucnosti Snes 9X emulatora je daleko od ZSNES-ovih. To potvrdjuje i najjaci sajt za emulaciju na ovim prostorima - emulationgalaxy.co.yu ali i sire - zophar.net. Nema potrebe da mi govoris koji je najbolji emulator za koju platformu jer emulaciju drugih sistema na PC-u pratim oko 10 godina. :wink:
     
  3. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Ja sam primijetio da mi SNES9x ima veću kompatibilnost,sad sam se sjetio i Radical Dreamersa(ako ko ne zna to je "nastavak" Chrono triggera,ili bolje rečeno likovi iz chrono crossa a nikakve veze sa CC) :mrgreen:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sto ide dobro u jednom emulatoru, ide slabije ili nikako u drugom i obrnuto, tako da u principu jedan nadopunjuje drugi u nekim situacijama. A vrh mogucnosti SNES konzole je Toy Story, Donkey Kong i Vortex. Toy Story ima bolju grafiku nego rani PlayStation i Saturn naslovi.
     
  5. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Od tih naslova sam jedino probao Donkey Kong,impresivno.A toy story ću probati
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja zaboravio sam Doom i Wolfenstein :lol: