1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Sta mislite oceli biti ista od ovih novih Volari xgi V8,V5,V3

    Prema njihovim specifikacijama 28.8 Gb propusnost bice prilicno jake recimo u rangu sa nekom radeonkom 9700


    Sta mislite????????????????

    Big Pitanje ATI VS NVIDIA VS VOLARI XGI
     
  2. abasi

    abasi Aktivista

    Sta mislite????????????????

    Pa ja mislim kada bih imao oko 300€ - oko 600 Km uzeo bih Saphire ATI Radeon 9700pro bez ikakvog omisljanja sigurno.

    Sto se tice vVidie i to e SUPER, a Volari xgi V8,V5,V3 bogati znas li koga da to kupuje pored ATI i nVidie

    :?: :?:

    Pusti taj XGI ... :roll:
    :wink:
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    Re: "Nije svijet Balkan" :lol:

    Prema tome...ja naravno kazem sve za nVidiu , pa i ATI :wink: ...ali nikad se nista ne zna ...ima raje ! Ma ima svegaaaa :!:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    treba čekat bencheve, možda i nešto bude...
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pisao sam u vijestima o XGI Volari karticama u vise navrata. XGI je kupio Trident, od ranije je tu tim koji je radio na dosta solidnoj SiS Xabre kartici tako da vjerujem da ce uspjeti napraviti par dobrih grafickih kartica.

    U prilog tome ide i podatak da su vec potpisali veliki broj ugovara sa najvecim proizvodjacima grafickih kartica.

    Licno, ne ocekujem da ce Volari kartice uspjeti biti najbolje u ponudi na trzistu, no mislim da ce napraviti pravim bum i pometnju na najpopularnijem midlevel dijelu trzista gdje se pazi na omjer cijene i kvaliteta.

    Ukoliko uspio u svojoj namjeri, onda ce to biti pravi "haos" sa cijenama.
     
  6. Xan

    Xan Aktivista

    nikad čuo za te kartice...
    kad bi to trebalo izaći?
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Ja mislim da ce napraviti ove kartice malu pometnju u nvidiji i ati-u ali samo privremenu jer se priprema ati 9900 i nv 40.

    Jos nestuo ove volari imaju duo cipove dva gpu-a na jednoj karti zvuci mocno ali ostaje da se vidi.

    Bas je trebao netko da se umjesa ovdje isto kao i intelu i amd-u.

    Pozdrav
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    E pentium4-athlonxp cisto sumnjam da ce se desiti ovo sto ti kazes :)
     
  10. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    za volari ddr i ddr 2 memorija.

    2GPU-a na jednoj kartici znaci ono sto uradi moja u 2 sekunde ova to radi u sekundi.

    29.x GB protok MALI Overclock i eto ga 30GB.

    Bice nesto od Volaria samo da ne ispadne kao matrox parhelia ko bajagi ubica nvidie i ati-a a na kraju slabija od nevedenih.

    JA glasam za Volari sad na nekom sajmu ce biti predstavljene comedex ja mislim da se zove nisam siguran.

    Pozdrav
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ma ja navijam za sve koji se performansama/cijenom može suprostavit nvidiji i atiju. što više konkurenata bolje za nas...

    volari duo će doć hebeno skupo, tako da ćemo to za sad stavit sa strane.

    a ovo što kažeš da dva gpu-a duplo brže rade od jednog stoji jedinao ako na rade na dual cpu principu... dva proca nisu duplo brža nego jedan, nego mogu obavljati dva posla istovremeno ako aplikacija to podržava... intelov ht je smiješan pokušaj :)

    i naravno driveri moraju štimat.
     
  12. eRazor

    eRazor Novi član

    Radeon rulzzzzzzz,nam bolje od nje
     
  13. Esh

    Esh HWB

    konkurencija rulz
     
  14. abasi

    abasi Aktivista

    eRazor SUPER ti komp. :D :wink:
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

  16. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    JA kazem da ce volari biti oko radeonke 9700 jos malo sa driverima da se poigraju i bice ono i jace od 9800 hehe.

    pozdrav