Voznja motora do 49cc

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Amer, Jan 30, 2010.

  1. selvin

    selvin Moderator

    I ja sam 2008 polozio, dobio sam B i B1. Sumnjam da je razlika Tuzla i Zivinice. Jedino mozda mjesec, ja sam u novembru :)
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nista nek te ne cudi, vidis kakva nam je drzava i sve... ima dosta tema na jednom forumu sto se ovoga tice... Ja sam u 7 mjesecu, a ocigledno da ima razlika... da im je sve vise para prikupiti :)
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    U Sarajevu se dobije samo "B". Polozio 2008
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A sta ces, kod vas veci standard pa mozete placati kad hocete nesto dodatno :p
     
  5. Amer

    Amer Aktivista

    Pošto vidim da se razumijete u ove motore, zanima me koji bi bio najpametniji izbor od Lifana, Kanunija ili Keewaya? Koji proizvođač je najsigurniji?
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    To ko da si pitao koja je najpojna bolja:MS industrial,Frontier ili Codegen :smt005

    Nema od tog smeca nista,bolje si kupi polovan italianski/francuski skuter nego to smece!

    Recimo jedan Piaggio Typhoon se moze kupiti pojeftino a ne moze se unistiti nikako :mrgreen:

    Gilere,aprilie,malaguti,MBK,Yamahe,Italjet eto ni Peugeot nije los.To ti je "roba" druze :wink:
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Moj drug je uzeo SpeedFight 2, lijep i solidan skuter.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Ja vozim speedfight vec 5 godina i nije los ali nije bas za svakog.Treba ga i voziti i odrzavati na poseban nacin da bi trajao.Za bošnjaka je Piaggio/Gilera :wink:

    Evo jedan video sa starim fajtom sto sam prije vozio,sad imam noviji :lol:

    http://www.youtube.com/watch?v=dtWzSarmjho
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    De ti nama reci kolko si spreman izdvojiti para za motor ? Ja bih ti preporucio nesto polovno, kao Gillera, Aprilia ili Piaggio. Prosle godine mi je drug kupio Piaggio NRG sa 1000 predjenih kilometara za 3000 maraka, covjeku bilo hitno... Uglavnom su to te i cijene, samo veca kilometraza, i zavisi koji je model...