WE vs PES5 vs Fifa 06

Discussion in 'Igre i konzole' started by kamikaza, Dec 3, 2005.

?

Ko je bolji

  1. WE9

    12 vote(s)
    100.0%
  2. PES5

    0 vote(s)
    0.0%
  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    e vako koji je fudbal bolji (neznam koja je razlika) ali nekako cini mi se grafiaka bolja na PES 5 nego an WE9 (vamo moze snijeg padat)
    a tu je i Fifa koju nikad nisam igro bog zna mnogo (jedno 2 utakmice)
     
  2. maxy

    maxy Novi član

    Fifa je bezveze dok su WE i PES slicni WE uvijek prije izadje ali PES mi je nekako bolji za igrat zato sto su noviji Transferi na njemu i sto su bolje detalji uradjeni
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Ma ima dosta razlike.WE je na compu dosta tecniji i brzi od PES serijala, to se pogotovo moze vidjeti kad je slabijja konfiguracija u pitanju.A za uporedivanje PES5 i WE9 sacekacu dok ne izadje WE9 za PC u februaru naredne godine.
    Za skriptiranu FIFA-u jednom rijecju...sranje.

    Najvise zamjeram svim socceraskim igrama na onim kartonskim navijacima koji se pojavljuju i u NBA serijalu,dok je u NHL to sve fino uradjeno i usminkano.
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    PES je bolji nema sta nekako igraci nisu onoliko smotani kao na WE
     
  5. monK

    monK Komšija

    Winning eleven mi je bolji...

    Pogotovo onaj sa reprezentacijama sa Svjetskog iz Francuske...

    Pro evolution mi ima prekrupne figure igrača i nikad nisam uspio apsolvirati kontrolu nad njima..
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    sta ti znas :D


    ma ja sam samo igra fifa-u i to zadnja 2003. tako da je meni fifa najbolja :D

    a nisam neki fudbalofil :D tako da mi je i ona sasvim dovoljna...
     
  7. monK

    monK Komšija

    LOL > FIFA

    dodatne komentare prepuštam ostatku foruma
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma znam ja sta vi svi mislite o FIFA-i, i vjerujem vam, ali mene ne treba nista drugo, da malo razbijem dosadu, nekad snimim sebi, odigram jednu, dvije, i uninstal, hebi je, imam nfs, B&W, C&C General, CIV3, AoE (jos nisam probao 3) i cossacs european wars.

    meni dosta
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PES5 (60Hz)>WE9>FIFA06 - ovim redoslijedom sto se mene tice. Fifa nema sta traziti pored japanskog serijala. Na PS2 igram PES, a na PSP-u Fifu jer duplo manje zauzima prostora na memory sticku nego PES. :mrgreen:
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko ja znam PES nije imao licencu za igrace, i oni komnetatori na japanskom, mu-do.suta pu-Sh kitadao-go i sl :D


    ne znam kakva je sad situacija
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    i sto zakljuca temu o civ, draze mi je o njoj da citam i raspravljam nego o fifaa i pes-ovima
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Sad je sve u dure.Neki klubovi i igraci nisu licencirani,ali to rijesi patch koji je tezak svega 2 MB.Komentator je na engleskom,ali meni veca sminka japanac.Dozivljaj je bolji :D ,najjace bi bilo kad bi komentator bio na turskom .Samo da vam je cuti Turke kad igra njihova reprezentacija,Turci prilaze centru,a on vec slavi :smt003
     
  13. monK

    monK Komšija

    Sad ja idem u off topic, ali bih da te zamolim da malo reduciraš upotrebu emoticona, bar na ovom forumu, ne mogu da čitam reply kako treba, nervira me...

    ON TOPIC

    Na japanskom predobro zvuči...Ispočetka me to s lincencom nerviralo, ali poslije (EDIT, nije poslje već poslije, sorry) shvatiš da je ovaj Gyggs puno reelniji od onog licenciranog Giggsa iz FIFE..

    HAUG!
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    a fazon je kad vodi GERI NEVIL loptu on(japanac) kaze "GARIB NEVIL" a glas mu je pravi...
    ama PES je zakon jest da nema lincence ali kao sto je vec receno 2 MB i rijesna stvar a fifa je prica za sebe onoje sranje zesce 1.Igraci ne lice nikako (recimo NEDVED) ja mislio neki crnac kad ja NEDVED to kad sam vidio presto sam igrat svaki igrac koji ima malo duzu kosu frizura ista zatim nema taj car fudbala ono nije ni malo nalik stvarnom nogometu dok PES/WE imaju taj osjecaj samo i oni imaju svoje gluposti recimo kad pritisnes KOCKA IKS svaki igras ispadne sam uleti klizeci to je najjveci minus ali ostalo su iskljucvo plusevi dok fifa ima iskljucivo minuse :lol:
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Kako ba igraci ne lice u FIFA-i??Pa FIFA ima bolje uradjene face od PES/WE,uopste i grafiku,a druga je stvar sto je gameplay los.
     
  16. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ne ba mislim u igri ono kad vodi loptu NEDVED nije ni nalik na sebe bezzveze jesil vidio da svaki igrac koji ima malo duzu kosu frizura ista a sad ono kad pravim formaciju to je drugo tu je odlicno uradjeo ali u igri stavrno nije dobro ET¨O(barsa) nije ni nalik na sebe Faca mu ko u zivtinje (macka)

    ali et uzmi na PESU i na FIFI Vierija(milan) i uporedi pa ces vidjet na kojem je realnije :arrow:
     
  17. _domaci_rap_

    _domaci_rap_ Novi član

    Naravno bolji je PES 5 od WE9, bolja grafika itd...i zato sto je na PES 5 tesko driblati. A sto se tice FIFE 06 slabija grafika al ima vise mogucnosti u meni-u i imas vise oni stvari za kupiti itd. Al sve u svemu soccer je soccer i FIFA nikada nije mogla sa soccerom.... :D
     
  18. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    Dzaba Fifi onolike mogucnosti kad nema ono najvaznije "gameplay" an Fifi mi se najvise svidaju Tribine i stadion kkao je uradjen!
    Inace koga uzimate na PESU/WE: :?:
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma


    sto bi rekao zero na cIV :roll: :| :?
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Vidis li u naslovu versus.Znaci,tema je za raspravu.