WE vs PES5 vs Fifa 06

Discussion in 'Igre i konzole' started by kamikaza, Dec 3, 2005.

?

Ko je bolji

  1. WE9

    12 vote(s)
    100.0%
  2. PES5

    0 vote(s)
    0.0%
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa i civilization4 je bila tema o toj igri, pa je zakljucana.... a niko nije bio off topic
     
  2. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    Vidim Quler da si pravo uvriedjen vidim ja ti pravi fantikos CIV-a ali civ se ne moze poredit sa PESOM nema sta

    koga uzimate na PES/WE: ko vam je najjaca ekipa........
     
  3. zilo

    zilo Komšija

  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    koji sam put nako dao goo dao sam sa Thuramom (juventus) L1 O pritisno i dao goo preko pola centra samo lopta preskocila golmana (nisam imo namjeru a tako sa nedvedom Adrianom Runijem i ma jos par igraca mozes dat goo kako hoces a na onim starim verzima PESA i pogotovu WE ja i drug na jednoj utakmici po 2,3 takva gola dadnemo ali na PES 5 teze malo dat goo sa te daljine pogodio sam precku mozda 1,2 ali nikad tako jednostavno kao ti sad


    Kako si kocku pritisno ? mislim na koji nacin an ovom novm fudbalu ne mogu da skontam bas takav sut
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Kocka(sut) nategni na 2/3 +R1(brzo trcanje) + strelica gore samo malo tapni.
     
  6. maxy

    maxy Novi član

    imas i ono jednostavineje stavis u trku igraca ukoso u KOCKA vise od pola tako je najefikasnije
     
  7. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ali u svakom slucaju moras StRELICU neku pritisnut najcesce prema gore :arrow: