winamp

Discussion in 'Generalna diskusija' started by emir.dzs, Apr 15, 2006.

  1. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Da li mozda postoji neki plug-ins za WinAmp da kada se minimizira da poput WMP onaj dole okvir na start traci prede na desnu stranu?

    I da li mozda ima neki plug-ins da na MSN-u pokazuje sta se trenutno slusa kao kod WMP?


    Ako ima bilo bi fino da postate link odakle da skinem ;)

    Hvala ;)
     
  2. Chem

    Chem Komšija

  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Postoji plug-in da se minimizira u tray, dole kod sata. A da pokazuje sta slusas, ne postoji koliko ja znam. Ovaj prvi imas na winamp.com. Ne znam kako se zove napamet pa potrazi malo.
     
  4. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Malo sam razgledao. Nasao sam taj minimizer koji minimizira pored sata ali i dalje mi ostane onaj okvircic na ljevoj strani a ne kao kod WMP na desnoj. A plug-ins za MSN ja mislim d apostoji jer sam jednom meni se cini vidio kod jednog na MSN-u da pored nicka pise -winamp [pjesma]....
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    pa zar se to ne pravi u Winamp opcijama pod General Preferences i Show Winamp in System Tray?

    doticni plug-in postoji...link ispod

    Direct Link
     
  7. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    NeTRa1der nisi me stigao :mrgreen:
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Nema veze ko je prije.Vazno je cije je bolje. :mrgreen:

    A ovo je najbolje:

    >>>Toaster<<<

    Nema nikakvog kopiranja file-ova.Pokrene se exe i to je to.Ima i dodatak da kad pocinje nova pjesma izbaci neki popup kod tray-a.Fina stvarcica.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    toaster koristim preko nekoliko vremena... pise sta slusam na msn-u i jos izbaci taj popup :D koji je full customise :D

    a te kontrole imas ba u samom winampu samo malo po opcijama procackaj... i pored sata ti se pojavi ono play stop next i prev

    ma winamp je ff za muziku :D
     
  10. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    :smt003 :smt003 ja tek sad primjetih da su nam poruke postavljene u isto vrijeme

    ali, ovaj (moj) plug-in od Mustafe Yildiza ima veci rating medju korisnicima :D
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Pogledaj koliko je puta koji plugin download-ovan,pa se onda spusti na dno stranice i vidi staff and user review. ;)
     
  12. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Zar je to bitno? Da ne skrenemo sa teme, dajte sad meni preporuka kakvih dobrih plug-ina. Ovaj Toaster nije nimalo loš. Ima li još kakvih dobrih? Ja preporučujem onaj DXF plugin pojačava zvuk, bass, treble svašta nešta. Nije nimalo loš-
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    DXF mi ne treba onaj winampov eq mi je sasvim dovoljan... samo da jos nadjem plugin za auto shutdown kad se zavrsi playlista i nista mi vise ne treba...
     
  14. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    A sto ovaj windows media player plugin za msn pokazuje samo pjesme a ne i spotove?
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Opasno je kad pokazuje spotove i filmove.Zamisli ti ''nesto'' gledas a tamo pise. :mrgreen:
     
  16. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ovaj moj može prikazivati i spotove, kada se namjesti u opcijama :twisted: