Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    meni radi ko duxa

    inace preporuka za aplikaciju SysApp Pusher, preko nje forsirate update nekih aplikacija za koje je vec dostupan update a vama ne pokazuje preko Trgovine, ja dosta stvari apdejtujem upravo preko toga
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Nemam problema s flashom. Kod mene ona "back" strelica radi samo ako palcem dotaknem, a kaziprstom (ili bilo kako drugacije :lol: ) kako kad. Malo me nervira. I cesto pogresno pokazuje status baterije, restartujem i sve OK.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema


    E li ovo typo ili namjerno?

    I nemam problema ni sa flashom ni sa tipkama...
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    ne kontam?
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    ah nisam ni vidio da sam napisao duxa lol, mislio sam bas na to hehe
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Lijepo bi bilo da se za svaku aplikaciju moze posebno stimati, ali hajde, bolje ista nego nista.
     
  9. Ninja

    Ninja Komšija

  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Lumia jutros predana na reklamaciju. Kakva su iskustva s telekomom? Necu valjda cekati mjesec dana?
     
  11. heroic

    heroic Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Telekom to salje onom svom dobavljacu, ali ocekuj par dana minimalno osim ako nisi sretnik pa ti odma daju novu ili neki banalan kvar.
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    tesko da daju novu, rodjak je dobio zamjenski telefon tek nakon sto je isti mislim 4. put za redom isao na servis zbog istog kvara, prvih 3 mjeseca od kako je kupio telefon je vise proveo po servisima nego kod njega, ali uglavnom po 7 radnih dana je telefon bio kod njih a zadnji put kad su mu dali zamjenski mozda i 15 :mrgreen:
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Sta joj je bilo?
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    I to ti daju polovan zamijenski telefon pa potpisujes neki ugovor, ako ti se s*ebe moras ga namiriti kao da je nov. Inace vise sam cuo da se kvare telefoni kupljeni u telecomu nego u ovim polulegalnim radnjama.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    I ja sam cuo dosta prica da su telekomove lumie opasno kvarljiva roba. Sreca je eto da imaju garanciju.

    Kako se tacno zovu ove lumie 920 prodane od telekoma? Ono kodno ime. Moja je kupljena u polulegali i nosi neki madjarski kod.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Mislim da Telekom valja "refurbished" Lumije. To je jedino objasnjenje za silne kvarove o kojim sam cuo. :\
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    jest hoce da ti uvale neki znj telefon kad predajes na reklamaciju, to ne bih uzeo ni pod razno :mrgreen:
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ma mojoj je flash otisao, ustvari je vrlo cest kvar, gubi kontakt, potrebno je samo neke pinove ispraviti malo i to je to.

    Uzeo sam ja taj zamjenski, Nokia C1, nisam imao nista pri ruci a treba mi telefon. Usput ne znam bas da su lumije toliko popularne i da ih je toliko prodano da vec ima dovoljno refurbished zaliha. :D
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ljudi kupe, probaju, i vrate da bi presli na Android ili iOS. :D

    Salu na stranu, moguce je da telekom uvozi refurbished modele iz drugih trzista, nisam mislio na nase. Do sada sam sa ovim tvojim cuo za desetak kvarova sa 920-tkama.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Nisu refurbished sigurno, znam od prpvjerenog izvora, i ja sam to pitao...