Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

1. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Uopste nije isto. Sve sto je do sad uploadovano ne ulazi u besplatnih 15GB, znaci ne moras brisati podatke da bi mogao nastaviti koristiti uslugu. Ja sam bukvalno morao obrisati 7-8GB podataka da mi acc ne bi bio frozen na Onedrive.

2. NAILS

NAILS Moderator

Zašto ne koristite "mega" ili "mediafire"? Na Mega imam 50GB a na Mediafire 20GB. Mediafire koristim od 2013-te bez problema. Ni jedan od njih nije poceo "krasti" gigabajte ili uvoditi restrikcije. Jedino je problem sto je Mega baš licni storage space i ne mozes šerovati jpg sliku na forumu vec se mora skidati kao fajl. Dok sa Mediafire može. Bude lossless prikaz. Na Mediafire se prostom moze malo i proširiti:

3. Sena

Sena Veteran foruma

Ja koristim icloud, 50GB, placa se oko 2KM, jbg sve se placa danas....
    Nije na kraju puno, imam pristup i na racunaru i na iOS uredjajima.

4. Qler

Qler Veteran foruma

Ja imam cca 50GB na one drive, 12GB na Dropbox i plaćam Google one 100GB cca 20 dolara godišnje... I sve je dobro popunjeno

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

5. zippoo

zippoo Overclocker

Da natrljam jos malo soli na nos ovim sto ne vole Lumie (a nekada su volili :D)
    Uglavnom...moze se i viber napraviti da radi i aktivirati u dva klika bukvalno i radi...evo ja instalirao i testirao
    Link Viber activation on WP7-WM10 | XDA Developers Forums (xda-developers.com)

Upute za instalaciju ukratko.
    Uglavnom ja sam instalirao ovaj viber koji cu vam ostaviti na linku i odmah cim instalirate viber,instalirajte i ovaj certifikat,jer nece raditi u suprotnom.
    A da ukucate proxy server...konektujte se na wifi,onda kliknite na konektovanu wifi mrezu i idite u properties ,pa gdje je proxy ukljucite manuel i ukucajte samo ovo
    Proxy IP: 78.109.17.39 Port: 80
    Nakon toga pokrenite viber i ukucajte svoj broj telefona i dobiti cete code,kao i inace sto dodje na androidu.
    Prejednostavno a radi najnormalnije i ovo vazi i za windows phone 8.1 telefone kao i za stare iphone i ostale,bukvalno za sve telefone koji su izgubili podrsku od vibera.
    Evo link pa downloadujte viber i certifikat
    https://we.tl/t-2gBoNvCiU1
    jos jedan link,rezervni,ne znam koliko dugo ce da traje link
    https://easyupload.io/shx31w

Last edited: Mar 14, 2021