Windows XP loading...

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by emir.dzs, Aug 1, 2006.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Ma stavi NOD(ubjedljivo je najbrzi) i onaj windows firewall i mirna Bosna.Nikad nista ne proleti.

    Norton je smece. :D
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    Norton = Intel :roll:
    NOD = AMD :twisted:

    Sada lakse? :lol:
     
  3. pac

    pac Komšija

    drug instaliraj kaspersky 6 i skljuci ga da se nedize na startup-u komp ce ti letiti u bilo koje doba kao da si ga tek formatiro evo vec 2-3 mjeseca mi radi bez nikakvih problema!
    P.S: nod ti vuce previse rama nakon nekog vremena!
     
  4. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    Inace drugarica.

    Kod mene je Intel.

    Evo sada imam nabacen systemworks od nortona i normalno dize sistem.

    Kazu da je Avast dobar ali da je Nod 32 bolji, Norton vecina ne voli.

    Ma problem je sto smo mi vecinom robovi navika pa nam je tesko preci na nesto drugo, a i pored efikasnosti zastite vazno je i da ti program "legne".

    Meni je Norton prilicno legao, a od spyware/adware zastite Spyware Doctor mi je zakon.
     
  5. iPlay

    iPlay Komšija

    NIJE TACANO!
     
  6. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    NOD32 koristim vec dugoooooo dugo vremena i zadovoljan sam sa njim, i ne namjeravam da ga mjenjam za neki drugi.

    Koristim Sygate Personal Firewall Pro i jos Ad-Awere SE Professional i Spybot S&D.

    To je sto imam od zastite :D
     
  7. iPlay

    iPlay Komšija

    Imam isto kao i ti, i zna se desiti da poslije mjesec dana Update zatim Scan opalim i ne nadje nikakvu bubicu! Prezadovoljan!
     
  8. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    NOD32 koristim vec dugoooooo dugo vremena i zadovoljan sam sa njim, i ne namjeravam da ga mjenjam za neki drugi.

    Koristim Sygate Personal Firewall Pro i jos Ad-Awere SE Professional i Spybot S&D.

    To je sto imam od zastite


    Moram probati taj Sygate Personal Firewall Pro.
    Ad-Adware SE Personal i Professional sam koristila ali nista posebno iako se puno hvali. On mi nadje samo nesto sitno, a kad nakon toga skeniram sa Spyware Doctorom rezultat je neuporediv. Kad odem na crack i serial stranice i poslije skeniram nadje mi po stotinu i vise gamadi. Inace sam na tonu tih Adware/Spyware programa probala i nisam zadovoljna. Bez pametovanja ako niste probali Doctora, probajte ga.
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Kuda ti jases,Bog dragi zna.

    Ode ova tema u pm. :D

    Mogli smo i poll nabacit. :lol:
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Neću ništa preporučavati, ali eto ako vam se dadne probajte Zone Alarm 6 sa Antivirusom. Sve u jednom.
     
  11. pac

    pac Komšija

    kako nije tacno, kad tek dignem novi sis sve ukupno rama sa nod-om oko 150MB nakon mjesec dana oko 200MB bez dodatnih procesa!