Wining Eleven 11

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Mar 4, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    dali(zbog one teme sad me strah da se neprovalim jer stvarno neznam kak se pise :oops: :oops: :oops: ) je neko igrao i ako jeste kakvi su mu utisci o igri.meni nije bas nesto,cak mi je bolji WE10 ali mozda dok malo vise odigram da mu bude bolji nego mi se sada cini.kakvi su vasi utisci o WE11.samo da napomenem za one koji ne znaju da je WE11 japanska verzija PES7-ce tj opcenito WE je japanska ilitiga azijska verzija a PES Europe and USA (koliko ja znam).
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    da li :roll: :mrgreen:
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Kad prije japanska verzija 7-ice??
     
  4. Esh

    Esh HWB

    pa vidoviti milan je vec odgovorio na ovo pitanje 8)
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    WE11 je apsolutno isti kao i WE2007. Znači WE 11 službeno još nije izašao nego se radi o ''home made'' neke ekipe. Isto kao što je slučaj i sa WE11 Net. Znači skupi se par jarana, skinu odgovarajući software i edituju malo igrače (mada ništa nije editovano), urade transfere i sl. Pokušavao sam i ja to, ali nikada nisam uspio naći taj software a skinuo sam ih brdo... :wink:

    Ja sam jedno vrijeme furao edit koji sam ostavljao na memory kartici. Berkamp je bio brz kao i Henry :lol: ...sve dok me ljudi nisu skontali...Jbga i ja pretjerao i bio fakat ofiran. Senderos mi bio jači od Thurama. :lol:
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zna li ko hoće li biti novih licenci i kojih u pes7?

    a čitao sam po netu da će nova fifa doslovice "razvaljivati" sve potencijalne konkurente.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    ti si jos dobar, bilo je njih stave svima igracima sve na 99 i ukljuce sve "zvjezdice"... i izbace ih iz igraone prije poluvremena :D
     
  8. Zombie

    Zombie Aktivista

    Što se licenci tiče, kako sam pročitao, biće za špansku, francusku i italijansku ligu dok je u engleskoj samo za arsenal i chelsea, što je u suštini isto kao i u PES 6, samo što je bila i za Man Utd. licenca čini mi se. A to što se tiče nove FIFE, ako baš nešto revoluconarno ne naprave u pogledu gameplay-a, džaba im i licence i sve kad je igranje dno.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nemaju licence za Chelsea u PES6, samo Arsenal i ManU.
    Treba serijal iz korijena mijenjati i grafiku i fiziku, nista posebno se nije promijenilo od WE 5 za PS2.

    Jedino sto valja u PES 3/4/5/6 je cista zabava, ostalo slabo...
     
  10. Zombie

    Zombie Aktivista

    U svakom sluacju gameplay bolji od fife ne uporediovo.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    onda to nije nikakav napredak. počeli su kao fifa. napravili dobar pes 5 i otad ništa novo. fifa se makar trudi da neke stvari poboljša, tačno da joj nekad ne uspijeva, ali makar se trudi. a ovi u pesu sve na račun stare slave, znači samo mijenjaju brojeve na kutiji, a ostalo sve isto. nadao sam se makar da će biti licence lige petice. al ima još do jeseni, možda i bude.
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Razlika izmedju PES5 i PES6 je velika. Kad igrate nemojte zvjerlati po tribinama, gledajte ono zeleno gdje se cike krecu.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gledao sam trailer na oficijelnoj konamijevoj stranici... sve to lijepo izgleda, ali oni 3 pune godine nisu makli s licencama. mislim stvarno...
     
  15. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ako ti je toliko stalo do licenci, skines lijepo par KB s neta i imas licence svih igraca kao i najnovije transfere. PES/WE je i dalje pojam sto se tice fudbala u odnosu na FIFA serijal i tako ce biti i sa ovom novom verzijom.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    skidao sam ja za pes5, možda nisam najbolje, ali one koje sam skidao su.... truba žešća. naprimjer, pogrešna imena igrača, pa moraš sve ti nanovo edit, do kod nekih timova odlično odrađenih dresova do katastrofe kod drugih, kao da u paint brushu radili.

    bez obzira na to, to ne skida odgovornost sa konamija da uzima iz godine u godinu grdne pare, a nisu u stanju 3 godine da uzmu licence još makar engleske i njemačke lige.
     
  17. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa to stoji, mada je meni igrivost mnogo vaznija, i mogu se navici na to da umjesto Ronaldo stoji Reinald (ili sta vec, banalan primjer uzimam) jedini problem koji konami ima su te licence, i ja se nadam da ce ih napokon otkupiti, mada i ovi save fajlovi sto sam ja skidao su zaista zadovoljavajuci. A sto se tice tog uzimanja para, EA uzima grdne pare mnogo duze nego konami kako se meni cini, zadnja fifa koju sam igrao je 2005, i iskreno, vise sam se zabavio uz fifu 99.
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa koliko se sjećam, fifa 2005, uz fifu 2002 su proglašene najgorim u cijelom serijalu.

    ja se nadam da će do jeseni konami otkupiti prava za englesku i njemačku ligu.