Wireless ADSL modem

Discussion in 'Računari i komponente' started by ColdFire, Feb 18, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    poz svima !

    gdje se ima nabaviti u Sarajevu pomenuti modem . U TZ nema nista c c c

    hvala !!!
     
  2. GW

    GW Moderator

    Valjda misliš na wireless adsl ruter? Ima u plusu.
     
  3. shock

    shock Aktivista

    Ja sam dobio od telekoma, samo zatražio i zamijenili mi:) Dobio sam nekakav Telindus 1133
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker


    mozes li sa njim na free zonu ??? čuo sma da u tz ne moze :(


    @GW : hvala , valja se protegnuti malo do Sa :)
     
  5. GW

    GW Moderator

    Ma možeš na free zonu sa bilo kojim ruterom, ali je malo nepraktično.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma valjda u TZ ne moze . . . :lol:
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    u tz moze kao i svugdje ;)
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    oke

    onda posudim , probam i vidim :)

    hvala svima !!!
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    najvjerovatnije je covjek mislio na istovremeno koristenje free zone i interneta :p
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako je to, to u Tuzli nazalost ne moze. Uh da moze, nabacio bih smjesta virtualnu masinu... :D
     
  11. vnm_

    vnm_ Komšija

    moze internet i free zona istovremeno na jednom racunaru i bez virtualne masine...
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne mogu Tuzlaci na jednom modemu imat' i FZ i Internet istovremeno, imaju nekakvu drevnu centralu.
     
  13. 3125

    3125 Komšija

    Obrnuto
     
  14. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Koliko znam samo Sarajevo, Visoko i Tuzla mogu ostvariti 2 konekcije istovremeno.
     
  15. 3125

    3125 Komšija

    "Obrnuto" se odnosilo na drevne centrale. U Sarajevu je ubjedljivo najantiknija oprema (mi smo jos direkt na ethernetu, zato mogu dvije konekcije odjednom).
     
  16. vnm_

    vnm_ Komšija

    znam ja to dobro, jer sam se svojevremeno ubio objasnjavajuci tuzlacima da to u sarajevu radi, nego kazem da nije virtualna masina potrebna da budes istovremeno konektovan na free zonu i internet...
     
  17. Nije tacno Sarajevo ima od prosle godine najbolju centralu nadaleko, ne znam jesi vidio kakvu su instalisali i koji kapacitet na Ilidzi, i koja propusnost, sad se instaliraju i nove u svim opstinama, zato i rade sad izmjene ovih brojeva, bice moguce telefonske konferencije, kablovska itd itd, ono all in one sa ovim novim prikljuchcima ko sto je vani ono, tel+net+tv

    ma najaki smo :)
     
  18. 3125

    3125 Komšija

    Sve sam vidio, zato i pricam :p

    Jel' znas koliko je ljudi nakaceno na tu centralu? :p Ono na sta se normalni korisnici spajaju je za medjunarodnog suda.
     
  19. nisi onda nista vidio :), jer jos uvijek ti kapaciteti nisu pusteni u pogon, tek trebaju biti pusteni, to je najmodernija digitalna telefonska centrala u BiH, s najvecom propusnosti! Znaci jos nije pustena u radu, malo si se zajebio :)
     
  20. 3125

    3125 Komšija

    A o cemu ja govorim? Da smo mi na antickoj opremi.
     
Thread Status:
Not open for further replies.