Wireless antena hvata radio talase kad je pc u hibernaciji?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by selvin, May 23, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam ni ja u koju kategoriju da stavim ovo, pa evo ovdje.. Prebacite ako mislite da negdje bolje odgovara..

    Eh ovako imam wireless net. I danas primjetim nesto cudno.. nisam dosad.. Isao sam na hibernate sto stalno radim, kasnije udjem u sobu kad se na zvucnike nesto cuje.. Nesto kao neki radio, na engleski nesto, mada se ponekad kao uduplo cuje i engleski i arapski.. Nije glasno, ali se primjeti i ne moze se pojacati.. Eh sad jedino kontam da to moze bit da antena nesto hvata, mada ne kontam kako to salje na zvucnike, nemam pojma.. Vratio sam komp iz hibernacije i taj zvuk se sve cuo dok se nije ucitao windows.. Mozda zvuci cudno i smijesno, ali eto tako je kako je.. Any ideas?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To je normalno na jeftinim zvucnicima.
     
  3. hijacker

    hijacker Novi član

    brate moguce je da hvata neke signale putem antene,al je moguce i to da si usao na neki radio slucajno
    AM Radio stanice,btw.. sorry ako nije tacno,al cudno je ocam ..
     
  4. GW

    GW Moderator

    Gremlini. :lol:
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Na Logitech X zvucnicima to je potpuno normalno.

    @GW: hahahaha :smt003
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Ma i kod mene se to desava,ba i da do zvicnika je. I to mnogo cesce u zadnje vrijeme,posebno u igrama se osjeti. Tada se i na monitoru vide neke linije,kojih nije prije bilo.
    Mora da imam komsiju petokolonasa :D

    @GW lol
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Bice da je do zvucnika.. jer su bruka 2.1 ML-T208 MS Industial :)
    Sad barem mogu slusat radio a da ne upalim komp :)
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ista situacija i kod mene, i nakon što sam izvadio wireless USB adapter, situacija je ista, bilo se smirilo neko vrijeme i sada se opet ponavlja... Još ja gledao neki horor film, kasnije mislio da mi se još vrte neki glasovi u glavi, pa brže bolje upalio sva svjetla :lol:
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    sad si opsjednut time :mrgreen:
    meni se jos jednom pojavilo juce.. i mene prepade, samo poce neko pricat odjedanput :D moguce da se stalno pojavljuje ali je muzika vecinom ukljucena pa se ne cuje.. Prvi put sam primjetio dok je komp bio u hibernaciji, a sad je bio upaljen normalno.. Jos mi je cudnije da se cuje dok je u hibernaciji, ali eto ne smeta puno, sad iskljucujem zvucnike.. hehe..
     
  10. zilo

    zilo Komšija

  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni se to isto dogadja, vecinom po noci.
     
  12. Konjislav

    Konjislav Komšija

    i meni se to vise puta desilo, to je zbog karinaskih zvucnika od 10km, fataju sve i svasta :D