World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Igra li se još ovo :)

    Ja svoj account nisam potpalio ima pola godine.
    Pa kontam ako je neko zainteresovan da kupi, imam preko deset Tier X istrazenih, 20k golda, Type 59, T-34 i još nekih premium tenkova. Ukupno 40ak tenkova. 15k borbi, 56% WR, ingame efikasnost preko 8800, ER preko 1,800 (Unicum) itd.
     
  2. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    sam type 59 vrijedi oko 100eura
    (to je minimalna cijena na koju sam naletio da ima taj tenk, inace idu i dosta, dosta vise)

    imas par stranica za prodaju, pa postavi, nikad ne znas kad ti se moze posreciti
    nedavno mi je jarana uzeo accaunt za 400 eura i losiji je od tvog
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    :| Cuj da su cijene tolike, imao sam i Lowe-a i Typa-a i jos golda tonu kad sam svoj prodao za 80tak KM 'davnih dana'... Istina da sam se nakupio onih kodova bilion ali nisam znao da ce se tako cijena dici. Kakva je igra sad?
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Igra je sve bolja, ali debili je unistavaju i bez nekog dobrog klana haman pa nema smisla.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam sigurna na koga tacno misliš ali ja dugo igram samo multiplayer naslove i neopisivo kakvi moroni sve igraju zadnju godinu-dvije. U biti sve se svodi da izvede neku karafeku da ispadne mangup i da postavi na youtube.

    Nedavno sam prokomentarisao klipove lokalnih igraca. Jedan sa Planetside 2 i drugi sa BF4. Prvi se nije makeo cijelih 5min sa jednog mjesta dok je drugi nesto trolao, glupirao se po krovovima zgrada kao petogodišnjak.

    Sunce ti ljubim kao da sam im bližu familio spomenuo. U biti se na kraju svodi da oni imaju pravo igrati kako zele a zapravo, kako spomenuh ranije, svi su se ugledali na PewDiePie debilnosti koji ima 1mil pogleda po danu.
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    U mene brat jos uvijek igra, ali ni onda igra nije bila 'to' ako nisi imao klan, klanske su bile sve. Kad se sjetim kad smo tek na mapu sletjeli dole kraj Pirata, pa onda borbe s njima, taktike i sve, to mi je bila car igre. ALi kao i svaka djelatnost vodjena od strane balkanaca i ti klanovi su poceli da se rasipaju zbog nekakvih gluposti pa smo onda jednostavno zavrsili ni tamo ni vamo. Upravo takva situacija me natjerala da prodam account jer nije bilo smisla kretati sve ispocetka :D

    Morati cu malo uletiti na burazov account ili na svoj stari (backup) da vidim kako to izgleda sve.
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma nije mi jasno da neko moze nagrindati do tier10 tenka i da nema blage veze kako se na nekoj mapi ponasati ili za sta sluzi koji tip tenka.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Mah kretenizam, ja bi zakljucao t9 i t10 tenkove na nekih 1400wn8 tako da debili ne mogu sjebat high tier randome.
    Da vidis ludila sad kad su misije za free t8 prem tenk i 5x na xp, ne mozes partije dobiti ako nisu trojica u platunu
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dog, jesil ti igrao u kakvom klanu, s tim da si iz Sane (a nas klan je bio sacinjen od dosta raje s gradica na 9 rijeka)?
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Igrao sam do prije par mjeseci, onda dijete dobio pa ne mogu TS paliti, tako da sad igram samo casual bez klana.
     
  11. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Previse se botova pojavilo u igri, a wg (evropa) ne radi gotov nista u vezi toga, ali najvece je cudo kad vidis da bot uraditi 10 puta bolje od obicnog igraca.

    A skup je accaunt zbog type59, jer se vise ne moze kupiti pa je vrijednost otisla u nebo, pogledaj samo vrijednost accaunta na kojem imas pz 2 J.

    ja vec godinama igram i jos uvijek igram, skupilo se drustvo, dobar klan i lagano.
     
  12. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Kod nas se naravno ne može uzeti ni blizu toga za account, iako je mnogo uloženo u njega, sto vremena što para. Eto ja bih mu prodao za duplo manje da sam znao :mrgreen:
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    sad ce i e25 biti ukinut(vec je obrisan iz ingame store) tako da ko je jamio jamio
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Do 15og jan.
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja cekam brodove.

    Yamato FTW, cant wait.
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Dosta su promjenili raspored snaga. Prije jedno 2 godine, krenu Mouse i IS4 po jednoj strani i dođu do kraja mape.
    Sad izbubaju te ko od šale.

    I ja čekam dobre brodove od fightning steel igre
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    I kakvo je stanje sad igre, odustao sam posto sam dosao do limita sta se moze uradit a da se neupotrosi kes :D
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nikakvo, nabacili trilion nekakvih tenkova, ne mozes se vise snaci.
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    igra je super
    al vi niste :D
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mujka igrao sam igru intezivno i bio u top 10 klanu.
    Mnogo sporo rade sa novitetima i preskup je gold.
    A navlakuša na grindanje jednostavno dosadi. Ubace jak tenk, pa ga nerfaju do novog i tako u krug.