World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma sve to stoji moj Jasmine ali ja sad ovako uletim sahatak dnevno ako i to odigram 3-4 partije i to je to jer igram na slabijem laptopu a ova igra fini piči 45fpsa imam na low postavkama :D
    Kontam i bfbc2 skinut sutra pa vidit kako ide na gt520m :D

    @becke hvala
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, ako nema alternative onda deri. Bolje nego mobilne igre samo kazem, puno se vremna potrosi na rudarenje a malo na uzivanje.
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mogu ja posuditi account :) Ima zlata uzmi premium, izgrindaj mi tenk, svi zadovoljni :)
     
  4. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ko hoce da igra platoon neka me doda, nick "mirseth". Imam ISU152, IS, T34-85, T34.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  6. mirseth

    mirseth Aktivista

    Dobar, meni loada za 14.50 sec. :mrgreen:
    Nego onaj na kraju sto je kruzio na zastavi, pa ono je pravi bot. :smt005
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izaslo i na PS4, pa reko da probam. M3 Lee, je najgori grajnd ikad. Idem na M4 i T1, pa moram preko ovog beskorisnog tenka.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Bez para/golda i kredita/premium tenka neces daleko dogurati, Tier8 max.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ni ne sikira me to. Igram iz zabave. Tier 5 je bas fin interesantan, tako da sam i tu ok. Vec imam par Svaba na tier 5, i evo maloprije sam otkljucao M4 kod Amera, a nastavljam M3 Lee grajnd, hocu i T1 Heavy. Sad sam krenuo sa Rusima, interesuju me KV 1 i KV 1s. Koji je bolji od ova dva?

    Ima neki tier 3 premium smo dobili gratis. Nisam ga ni skunuo. Lol. Ima i ovih 200 zlatnika sto se dobije na pocetku, ni to nisam potrosio.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Oba su ti tu negdje, kv1 ima armor dok drugi ima brzinu. Svejedno oba su smece dok su stock, kao i sa skoro svakim tenkom.

    Edit: Nema para bez tier 8 prem tenka i tada je mala zarada, ako se nema prem acc.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Znam da naletim na KV1 (oba) cesto, i da obicno dobro stoje na mapi.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod M4, koji equipment savjetujete da kupim?
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Kod vecine tenkova ti ide rammer, GLD/vertikalni s., ventilacija. Ja na te slabije tenkove nista ni ne stavljam jer se brzo izgrindaju i prodaju, od tier 6 ide sporije pa mozes ulagati.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ok, hvala na savjetima. :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Zasto ne igras War Thunder ? Ja sam na tier IV sa rusima i nisam feninga ulozio u igru niti mi je nekad zafalilo para a imam 1mil keša i svaki dan dobijem po neki booster bilo za XP ili za "pare". Jos su nesto najavili da ce tier V biti odvojen tako da mozes izlevelovati tier IV i biti miran.

    WT je tehnički naprednija i mnogo zabavnija sa game modovima a imas i realisticne borbe koje su ekstra. U arkadnom modu imas 3 tenka tako da nema puno štekanja i kampera. Kada izadjes iz arkadnog moda, ne moras cekati da se zavrsi partija u kojoj si prije vremena izgino sa 3 potrosena tenka.

    A tu su i avioni koji su zabavni na svoj nacin.

    Jedini je mozda problem sto u war thunder-u moras levelovati i kupiti sve grane tenkova da bi isao dalje, ne mozes samo jednu kao u WOT-u, samo med ili teškaše: http://pokit.org/get/img/491bae6f889bfb ... 1a99ac.jpg

    Ja sada moram levelovati i kupiti još 4 tier IV tenka da mogu ici na tier V i IS3. Ali opet kazem, nisam nikada imao problema sa nedostatkom para ili XP-a dok nisam dosao do IS2 a i tada sam za 5-6 partija zaradio da uzmeme IS2 mod. Ovo malo uzmi sa dozom rezerve jer igram na PC-u ali vjerujem da su identicne jer je cross-platform.

    Ja sam WOT napustio davno zbog ovoga sto je kolega spomenu, cak sam htio uzeti i prem. tenk da budem miran ali 50€ za jedna tenk je 50€. Vracao sam se par puta u WOT ali ugledma da i dalje radi samo jedna jerzgra i izadjem.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni je WT dosadna do bola. Probao, da ne bude a nisi ni probao. Jedva sat vremena izdrzim i ubi dosada. Na WoT mi pravo zabavno. Igram vec evo heftu i nije mi dojadila, a stigao sam do tier 5 sa 2 drzave i jos malo pa sa Rusima.

    Meni na WoT i nije cilj nista iznad tier 6-7. Cak sta vise i na 5om sam sasvim zadovoljan. Imam finih tenkica. Imam skoro 2mil u srebru, tako da mogu uzet sta god otkljucam. Zabavno mi je i one 'ops' rijesavati. Bas sam danas rijesio jedan veliki i dobio free slot za tenk, i tenk GuP tier 5.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Jbg, stvar ukusa. Meni je u WT imerzija epic. Dok u WOT-u sada kada se vratim, fali mi samo benny hill da svira u pozadini.
     
  18. Chem

    Chem Komšija

    Igrao sam wot 4-5 godina i mogu reci da su igru toliko prilagodili noobovima da je strasno.,sto je i razumljivo jer ne zele da im novi igraci naprave rage quit nakon 10 min. Armor je totalno izgubio ulogu,topovi/granate sa 400+ penetraciom su bespotrebni. Nekada sam vozio e 100 i sa pravim sidescrapom mogli su sanjati da te probiju,sto sada nije slucaj. Rng od 25% je prevelik,a da ne pricamo koliko su promjenili ekonomiju u igri,gdje si nekada mogao sa prem tenkom,bez premium acc zaraditi po 70-80 k za prosječnu igru. Problem sa arty je nerješiva. Mislim da sam naveo samo dio problema koju igra ima,bez ovih tehnickih(koristenje jednog cora,neoptiizacija grafike i to pogotovo za AMD...). Da ne pricam kako se nikako ne bore protiv cheatova,aimbotova,fallen tree modova,tracera itd. Igru mogu musti jos koju godinu i tu je kraj. Ja sam prestao igrati prije 3-4 mjeseca i bas nemam volje se natezati i vracati nazad.
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    I ja sam od nove godine prestao da igram a bio sam od tu od bete, vidim trenutno ima event za free tier8 prem britanski medium. Kad to zavrsim, account najvjerovatnije ide na prodaju. Igra stagnira najmanje godinu dana, jedino sta na cemu rade su HD modeli tenkova. Nema novih mapa, game modova, da pojacaju grafiku, arty OP, pun kurac chitova i ilegalnih modova.
    Koliko vidim jedino na ruskom serveru kobajagi vode racuna oko chitera, ovo ostalo zapusteno.
    Izgleda da je skoro pa citav dev. tim presao na Warships, dok na WOT ubiru pare koliko jos mogu i stancaju kojekakve copy/paste tenkove. WOT ce uskoro zavrsiti ko njihov proslavljeni mrtvi Warplanes.
     
  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Peak i tenkića i aviona je bio prije godinu dana, od tada ih šišaju konkurenti.

    Ja sam odustao iz istih razloga. Pokušao sam prodati acc ali niko nije htio da ga kupi, zato sada vozam brodove.