World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kad se sjetim kodova sta sam polapao, pokupovao hrpu premium tenkova i kasnije dobro prodao account :)
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da, kodovi su bili strava, preko 35k golda sam uzeo na njima.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da je jedno 2 dana premiuma da T28 Prototype sto brze zavrsim izgrajndam. :D 18 km/h najveca brzina. Mobilnost jos gora. Barem ima alfa top sa 248 (stock top imao 170 penetraciju hahah) penetracijom, ali dok ja dodjem do bitke, sve se vec razrijesi. Hahaha
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja zaglavio na medium misiji kad treba zapaliti tenk i napraviti 2k dmg, i light gdje moras spotati 4 tenka prije nego tebe spotaju. Ganjam to ima dva mjeseca.

    Usput mogu se sad ovi paketici jeftino kupiti, 1 euro novogodisnji paket, sansa da dodje patton unutra. Garantovano 250G, moguce do 500. Ja kupio 10 komada, ubo 3.5k golda. Patton nazalost nije, ali jedan jaran ubo pattona na prvom paketu.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidio sam da kod vas na PC ima tih paketa jeftinih. Nama nisu jos na konzoli izbacili nista. Valjda nas se sjete.

    Light misija ta zvuci veoma jednostavno. Nabaci sebi binoculars i camo, zaletis se na pocetku partije u neko zbunje gdje znas gdje bude prometno i samo ostanes tu i spotas. A paljenje malo istrazi gdje je kojem tenku fuel tank smjesten, i onda ih tu gadjaj.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma imam sve, ali dzaba. Spotam 2, maksimalno 3 i onda mene neko spota.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam svog AMX 13 90 t8 light tenka tako napucao da znaju likovi 50 metara od mene prolazit ne spotaju me. Imam u equipment camo, imam istreniran skill camo, imam kupljenu tamo izgled camo sto ti dadne dodatnih 3% da si nevidljiv, imam istreniran skill gdje ne gubis camo vrijednost kad pucas, kad vozis. Ma makina :D Znao sam imati partija gdje citavu partiju u zbunju jednom ostanem bez da me detektuju. :D Ali moras znati zbunja koja ti daju najbolju camouflage vrijednost, a ne u orvo da se zavalis.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma znam ja igrati drug, igrao sam jos u beti, imam preko 20k meceva.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne kazem da ne znas, daleko od toga. Nigdje to nisam ni spomenuo. Kontam mozda da nemas iskustva sa light tenkovima.

    Kao sto ja u 8K bitki nisam imao nikakvog iskustva sa artiljerijom do nedavno kada smo ja i jaran iz zajebancije krenuli grajndat Americku. Pojma nisam imao pozicije na mapi koje moras ganjati da bi imao uglove na odredjene dijelove mape gdje promet bude najveci, i gdje ekipi treba najvise pomoci. Bas potpuno drugaciji pristup mapi moras imati.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jao Death Star sa hesh municijom kako je zabavan. Naleti full health E50 tier 10ka na mene, zviznem ga sa boka i one -shotam ga za 2050 damagea. Hahahahahaha
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Grajndam artiljeriju. Cisto da imam iz svake klase do T10. Artiljerija je fer i balansirana hahahaha. Al' malo morgen.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Arti je prije bila OP, ne znam sada.
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Realno onaj sa T34 na mostu je bio levat, mogao te skinuti kako je htio :)

    Sve u svemu odlicna partija ;)
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hvala, hvala. :)

    T34, kad sam ga drkno za 700, me samo trebao rash (nije imao cist shot, jer sam bio u uvali dole, pa mi je vjerovatno samo malo vrha virilo, a unistio sam mu bio i top, pa vjerovatno ni preciznost nije imao), i to bi bilo to... ali posto je u pitanju igrac sa premium tenkom, aka. pay to win igrac, naravno da on nema blage koliki mi je reload, i tako te vazne stvari. Oni misli kupe tenk za 60$, i to ce ih ucinit dobrim. :D
     
  15. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Upravo tako, samo se trebao izbaciti na njegovu lijevu, a tvoju desnu stranu i ti bi bio "rahmetlija" :)
    al neka i takvih, osladi se igra kad su u protivnickom timu :D
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: World of Tanks MMO

    Vidi mog tima tek kakav je bio. Hahaha. Sto je najgore, posto igram sa jaranom u platoonu stalno (u ovom videu on poginuo prvi, i on bio u artiljeriji, ali ga njihova arta ubila blind shotom, jer je gadjala tenk koji je bio blizu njega i spotan, i profula njega i pogodi jarana hahaha), i obojica smo pristojni igraci, nas matchmaking u 80% slucaja stavlja u takav trash od timova, da je to strasno. Stavlja nas redovno sa igracima koji imaju 40-45% win ratio, i negativan K/D. Postavim jos jedan video da vidis sta mi moramo radit, da bi dosli do pobjede, kad nas takvi profesionalci zapadnu.
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    http://worldoftanks.eu/en/news/45/conte ... year-2017/
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma kod nas na konzolama nista od tih dogadjanja skoro ne bude. Ubacuju nam sedmicno 5-6 misija, koje se resetuju svaki dan, koje su za xp, i pare 99% slucaja. Ponekad nam dadnu da zaradimo kakav premium tenk, i to je to.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: World of Tanks MMO

    Ma i sad je. Kad arta iz svoje baze bez problema moze one shot nekog, gdje nece biti op. Nisam jednom one shotan. Cak su me one shot i u E5, sa T92 artiljerijom.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kolko ti igras covjece, kad si vec toliko tenkova izgrindo do 10?
    Koliko bitaka imas?