World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da hoce Bogdom brodici doci i na PS4.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    7 killova sa KV 1, i to 'team deathmatch' se igrao i ostao ja sam protiv 4ce. 3 bila tier 5 (kao i ja) i jedan tier 4, i uspijem ih sve pobiti. Lol Koristio sam 85mm, umjesto 122, cisto radi reloada, jer bolje mi lezi tako.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    KV 2, je smece. :D Odigrao 4 partije sa njim, i u te 4 partije skupio citavih 700xp. lol. Kupio ga samo radi onog 152mm topa, ali nema sanse da ja igram vise sa ovim kontenjerom. Odmah sam ga prodao, uz gubitak od 600 hiljada srebrenih... :(
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja ovo jos derem. Malo sam prosirio horizonte, pa sam krenuo dalje od tier 5. :D Sad vec imam i tier 9 svabski, tacnije E75. Jos imam i tier 8 ruski IS 3, tier 7 am. T29. Radim na britanskoj destrojer liniji, i trenutno sam na At 8, i veoma blizu da uzmem AT 7 (mozak mi zablokirao, mislim da ide AT 7 poslije 8ice., ali moze biti i da grijesim.). U zadnja 3 dana sam grajndao britance exkluzivno, jer je ops bio fin za njih: 10-30-50-100 kilova, za 5-30,150 i 500 hiljada srebrenjaka. :D Sreca pa se zatrefilo da imam 3 britanca u garazi: AT2, Churchill i AT8, sve 3 do kraja napucana, pa sam nekako i zavrsio ovo.

    Razlog zasto smo (sad nas ima vec 4ica, koji igramo skupa) krenuli ka visim tierevima, je radi glupog matchmakinga. Jednostavno nekad (u dosta slucaja) zna biti retardiran. Konstano nas stavlja u 2 tiera vise mecheve. Npr. odigramo 1 mec u nasem tieru, onda 2-3 naredna u visim. Malo frustrirajuce, kad sve sto ti mozes da uradis tim visim tierevima je da ih gledas. Pa hocemo da iskusima kako je to kad ne mozes dobiti da te baci u 2 tiera vace meceve. Ja evo prvi otkljucao, i mogu reci da je merak. hahaha.

    Jos nisam potrosio banke na Premium dane. Jest da sam imao otprilike 6-7 dana premiuma, koje sam kroz opsove zaradio. Trenutno imamo 5.5mil. srebrenjaka, i 80.000 free xp-a.

    I dalje sam veoma zagrijan za igru. Super mi je. Doduse sa drustvom stalno igram, pa moze biti i to jedan od razloga zasto. :)
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Prestao davno igrati, dao bratu acc. Igra je postala sranje. Ništa novo od prije 2 godine, možda malo čaprkanja oko fizike i to je to. Za onoliko koliko košta premium, premalo nudi.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    A chitera na sve strane.
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    Kad smo kod citera,neki dan upalio malo da cujem nove zvukove(nedavno su ih ubacili) ,znaci lik me snapshota dok je vozio 60 na sat RU-a u gusjenicu i ammo rack mi uze na t62 kojeg sam vozio 40-tak na sar. Znaci aimbotovi su dostigli vrhunac,a jadovi bjeloruski nezele se boriti peotiv chitova jer za pojedine se mora imati prem acc.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja derem na PS4, pa nemam brige za chitere. :)
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: World of Tanks MMO

    Vjeruj da sam u iskusenju da kupim playku cisto zbog takvih stvari
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sigurno jedna od stvari koje idu u korist konzolaskom gamingu.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Destrojeri su zakon :D Jedna partija sa AT 8:

    [youtube]https://youtu.be/Ctrgxmi7MMo[/youtube]
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    263, E3 i Jagdpanzer valjaju ostalo je smece. PS4 i jos gori XOne potato ima bolju grafiku nego max detalji na PC, koji jad i bijeda za nepovjerovat. Davno su oni izgleda napustili PC verziju, pridodaj tome chitove i hackove, ma milina.
    Ti tvoji konzolasi na WoT-u izgleda ne znaju koristiti aim ili igraju nogama, cak im i boja govori kad se moze penati. Na PC je crveno znak da se ne moze probiti, dok na konzoli obrnuto, jebena logika :lol:
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod destroyer-a, ova AT linija ima jedan od boljih armor -a. U tier-u 6, skoro niko me ne moze penetrirati sa prijeda, osim ako me gadjaju u poklopac. To mi je jedina slabost. A mnogi bez upgraded topa u mom tiru mi ni to ne mogu probiti, plus dosta raje i ne zna da je to na svim destroyer-ima najveca slabost, uz slabo kretanje u krug. Cak i dosta tenkova iz tier 7 me ne moze penetrirati sa prijeda osim u poklopac.

    Na video-u prvi AT 8 koji me je napao, je znao da mi je slabost poklopac, pa je to i gadjao, ali je prva dva hica fulao, dok ja nisam ni jedan pa sam ga uspjeo skrsit. Na kraju kad sam ostao ja protiv AT 8 i M6, ja sam kontao da ce me M6, cim je se pojavio, da ce me pokusat flenkat, pa sam se zato poceo povlaciti, plus sam htjeo da AT 8 natjeram da se pomjera i da nema cist hitac na mene, jer je bila krhotina odmah ispred njega koju je morao zaobici kad sam se ja povukao, tako da sam tu dobio vremena da unistim M6, koji je samo stajao tamo. Ovaj AT 8, sto je ostao na kraju me je kontstantno kadjao u gusjenice, a u mi ne moze damage praviti, samo critical plus da mi unisti gusjenice, sto meni odgovara savrseno. Jos mi je AT poslao poruku, kao trebao je M6 flenkat... Hahaha

    Za prvi april su nam stavili tier 6 britansku Tog II artiljeriju da bude brod. :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nagrajnda i ja svoju prvu tier 10ku, i to E100. :D Trebalo mi je samo 3 mjeseca bez premiuma. Haha. Doduse pravio sam dosta pauza jer druge igre izasle pa se manje tenkova igra. Sad se malo fokusirat na IS3 i T32. Oba max upgrejdana vec, pa samo ostaje da grajdam exp. za tier 9ke.
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Na cemu ti igras majke ti pa ti je grafika na ovom videu bolja nego na PC?
    Ili ne znas kako WOT izgleda na 1440p / 144hz , sve na max :p
    Meni je WOT razbribriga, sa dvoje male dijece, nikad ne znas kad moras prekinuti bitku. A i kad je prekines, nema sta da zaboli :)
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Da nisi malo okasnio sa reply :smt005
    Djaba ti monitor kad si nacorav. Imas PS4 pa upali i vidjeces razlike u korist konzole.
    Mape bolje izgledaju i osvjetljenje, efekti (kisa, snijeg, pucanje i hitmarks, dim), eksplozije. Da igras igru cesce vidio bi razliku odmah, ne bi tu trollao bezze.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Napokon IS-8 se dokopao. :D

    [youtube]https://youtu.be/1SapdAW3jbo[/youtube]
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    [​IMG]

    Kad se igra sa krompirima u ekipi. Djaba koliko god ti uradis ne bude dovoljno. Bdw. igrao sa T25 AT Americkim destroyerom. Ganjam T95 grdosiju.

    Inace, imam vec 3 tier 10ke: E100, IS7 i T110E5. Volim hevije sta da kazem. :D Sve postigao bez kupljenog dana premiuma. Sad, osim T95, ganjam i Tortoise, tu sam na AT15, i fali mi oko 30ak K xp; ganjam i Francuskog medium autolodera B.C. 25 t. Trenutno sam na tier 6 light autoloder AMX 12 t, koji je super zabavan. U ovoj liniji, na tier 4, ima AMX 40 light, koji je najgori tenk u istoriji tenkova. Light kojem je max brzina 25km/h, i koji ima top, koji jedva moze koga u tier 4 probiti. Iskoristio sam 15k, free xp sto sam zaradio, samo da skipam ovo govno. Krenuo Francusku liniju, jer ima ops. od kojeg kad se zavrsi, dobije se tier 8 Francuski destrojer AMX CDC, plus dan premiuma, plus garaza, i jos nekih stvarcica.

    I dalje veoma uzivam u igri.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I dalje sam aktivan. Jaci sam za jos 2 10ke: Death Star i E3. I dalje guram bez kupljenog premium dana, ali oni nam za rijesene malo teze opsove ubace 1-2 premium dana mjesecno. Bas jucer dobili jedan. Meni sasvim dovoljno. Imam 18mil srebrenjaka nagrajndanih, i 125K free xp-a. Srebrenjake je lako, jer sam kroz misije koje su nam oni davali zaradio 4 premium tenka: Motherland, AMX CDC, Hammer i T95 Centennial, pa s'njima zaradit pare nije problem.

    T95 (destroyer) mi je postao najdrazi tenk. Jest da idem 13km/h, ali taj armor i solidan top su sve sto trebam. Jos sam ja uradio setup na njemu, da sam prilicno okretan, i da popravlja gusjenice za neke 4-5sec (toolbox, plus repairs, plus mechanic). I jedno i drugo prijeka potreba, jer uvijek gadjaju gusjenice i pokusavaju flenkat, ali se sa mnom zajebu veoma cesto, jer se moje poprave duplo brze nego normalno, pa u vecini slucaja izvuku deblji kraj. Hehehe

    E3 kupio jucer. Kako mocan tenk:

    [​IMG]
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    I ja sam malo poceo igrati WOT dok cekam BF1 :)
    Mislim pocetnik sam zestoki ;) al eto ubije se koji sat na tenkicima, takodjer nemam namjeru placati premium.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk