World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    jel kasno sad poslat :D :D
     
  2. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Evo upravo mi je stigao bonus kljuc i aktivirao sam ga uspjesno. Osim 1250golda dobije se i M3 Stuart koji sa sobom nosi i dodatni slot. Tako da kljuceva ima jos pa ko nije poslao neka posalje, ja sam cekao vise od dva dana, valjda sporo ide ta distribucija..
     
  3. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    I ja sam dopunio malo golda. BTW hvala Tale na infu za ovo, meni je u potpunosti promaklo.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    provjerite mailove..Meni je tek nakon 7 dana doslo..imam sad 2 mjeseca premium i 10k gold..
    BTW evo klanske bitke i teritorij koji pocinje uskoro
    http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... formation/
    http://forum.worldoftanks.com/index.php ... lobal-map/

    Redizajnirana stabla tenkova
    švabe
    [​IMG]
    rusi
    [​IMG]
    ameri
    [​IMG]
    žabari
    [​IMG]

    Evo slike novih modela
    http://world-of-tanks.livejournal.com/1490231.html
    Na kraju novi patch izlazi za par dana pa evo i izmjene u njemu
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    http://www.zam.com/story.html?story=26388
    Novi patch
    http://game.worldoftanks.eu/news/notifi ... e_tomorrow

     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Novi patch je je slabo šta popravio. Lik na mapi Hummelsdorf puca na mene sa 3001 P tenkom dok se ja nalazim u KV-u, i fakat ga nevidim iako se radi o manjoj mapi i razdaljini od najviše 200m, tako da ga dođe kao da me gađa nevidljivi tenk (nema žbunja i dr. jer se radi o gradskoj mapi).
    Isto se dešava i na jednoj od većih mapa. Tip je 50 - 100 m od mene u žbunju i puca tri puta na mene ja ga ne detektujem, tek kad sam mu prišao na 50 m ukazala se silueta pz IV.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    jucer sam prvi put pucao klansku bitku, b tim naseg klana ha hu... ma nidje veze naletili na armiju t30-i i is7-ca, ljudi nas razbucali za 15 min, nakon updatea zanimljuvo izgleda premi tenk lowe al cifra od 30e za jedan tenk je u najmanju ruku smijesna
     
  8. Encor3

    Encor3 Aktivista

    I meni se igra clan wars ali nemam klana. Ima li neko da je u JNA sa ovog foruma?
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Tale je bio u jna ne znam jeli još tamo.
    Poslao sam onaj mail za gold ali nisam ništa dobio. Pravo da kažem mrsko mi sve ispočetka ali dok se malo nakanim. I što ne bi napravili jedan kanal HWB ko prije pa da razbacamo ekipno.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Zato sto nas nema dovoljno i kod nas u RAGE Balkans 80 igraca a jedva sastavimo 30 za klanske bitke
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo upravo sam skinuo igru i instalirao i naravno treba imati ACC da se poigra,lagano se regam kad govori mi da mi email ili pass pogresan,jel to treba sacekat neko vrijeme dok podaci legnu na server ili sta je u pitanju?
     
  12. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ne bi trebalo da se ista ceka. Mislim da si skinuo US verziju a registrovao se na EU serveru ili obrnuto, pa da zato nece. Provjeri to..
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo taman sam htio da javim da sam skontao sta je u pitanju,upravo to,skinuo sam US client.Znaci sad ili skidat ponovo ili se regat u USA. :D
     
  14. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Pa ako nisi igrao prije mozes probati i na US vidjeti kakva je igra, ali ako nastavis igrati onda obavezno na EU sto zbog nizeg pinga sto zbog domace raje..
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Krenuo sam opet igrati, jučer pola dana proveo uz komp. Pošto sam sa nule krenuo dogurao do pzkpfw II i t-26, samo sa ta 2 igram. Definitivno sa ruskim tenkom bolje napredujem i osjećam se nadmoćno kad igram protiv njemačkih tenkova istog tiera, to je ono favoriziranje rusa o kojem sam već govorio. Ovi njemački tenkovi ko da su od papira jbt.
    E sad pitanje da uzmem još nešto uz ova 2 tenka, šta je ovako najzabavnije da ganjam neki td ili spg?
    Igra je prezarazna ne preporučujem je nikome hehe :D
    Najzad i onaj memory leak riješen...
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Držimo sjevernu i srednju Italiju...
    Ja sam i dalje u JNA samo sam par dana bio odsutan..Isao na odmor
     
  17. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Viđoh da si se prijavio u BiH clan, gdje sam i ja član (nick weslei). Moj ti je savjet odaberi jedno vozilo pa guraj, dok ne dođeš do zadnjeg tiera posebno zbog klanskih borbi. I ja sam počeo kao i ti pa sad kaskam sa tierom za ostalim (imam KV3, su 85, grill). Tako ćeš najprije igrati najjače tiere i više u klanskim borbama, posebno zbog držanja velike teritorije biće potrebno i više timova sa tierom 9 ili 10 zbog odbrane teritorije ili napada na drugu.
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mi smo sa BiH-om u dobrim odnosima a nisu loš klan
    Sa mnom je u klanu Igor Kocka, svaku vece igramo CW.
    Garaža trenutno
    [​IMG]
    Grindanje :D
    [​IMG]
     
  19. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Evo stavio client da se skida 2gb,iskoristio ovaj promo key dobio nesto ne znam ni ja sta,pa htio pitat imal ko ljubazan da bi mi na msnu reko neke osnove imam par pitanja prije nego pocnem igrat ovo cudo :D
     
  20. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Pa ima li ikakav pristojan domaci klan u kojem koristenje TS-a nije obavezno? :? Ako neko zna neka baci pm, zelio bih probati cw.. Imam is7 is4 t54 i jos neke sice. Nick je twizzler