World of Warcraft popis igraca

Discussion in 'Igre i konzole' started by netbaja, May 31, 2009.

  1. bharthas

    bharthas Novi član

    Igram od pocetka 2006 godine na al akiru bez prestanka

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Chaotika

    Sa gearom sam zadovoljan jer imam 3x t8.5 i jedan dio t8 fale jos shouldersi :). Ono sto me privlaci u igri jeste pve zato sto je balans u pvpu totalno izgubljen. Zadnji put kad sam igrao pvp bilo je u s2. Trenutno sa guildomr adim ulduar 25 ostala nam jos 3 bosa. Pored magea imam i dk-a 80 lvl huntera i warriora 75.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma


    jebo te... rijecnik mi treba da pofatam pojmove :D
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Od pocetka 2006. a samo 15k killova? :lol:
     
  4. bharthas

    bharthas Novi član

    zato sto sam prodao jedan account jer su dobre pare bile u pitanju. Al i sa njim nisam imao bog zna sta jer pvp moze se reci i neigram i nepomisljam da pocinjem dok ga malo ne poprave. battlegroundi su postali sr.... zivo zato me i ne privlaci, a o areni da i nepricam. Svaka sezona koja krene neko ima op. ( u oovom slucaju bar po meni najaci 3vs3 setup rmp (rogue, mage,priest) sto se vidi na svim turnirima i na svakom serveru se vidi da najvise tih kombova ima sada. Dk/druid jedan od najacih 2vs2 setupa.) dok se ovakve stvari ne poprave nepomisljam da igram pvp. A sigurno se svi sjecaju warriora i druida u TBCu.
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    The newest season of Arena gear can only be purchased if you meet the requirements with your 3 or 5 player team rating. Rating requirements from 2 player teams can still be used to purchase the previous season of gear.
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    Juce mi haver govori da ce izgleda ukinut da Tank moze uc u arenu. Zamislite samo Warriora Tank sa nekih 40k healta, Priesta il Druju kao healera i Rogua :smt005
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  8. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Resto shaman ce sada da bude OP definitivno :D
     
  9. exwizzard

    exwizzard Komšija

    dobar vic
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Nisam u fazonu par mjeseci tako da samo prenosim glasine :D Nego momci jel otvoren Wrath Gate?
     
  11. extibo

    extibo Komšija

    Kakve veze ima 40k HPa kad nemas resa? Lakse je tanka ubiti sa 40k hpa, nego priesta sa ~20k hp i 1k+ resa.
     
  12. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Resser u areni?
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Res = resilience. :roll:
     
  14. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Aha, brzo citam :)
     
  15. exwizzard

    exwizzard Komšija

    haha , moze i resurectat u areni nije problem :D
     
  16. bharthas

    bharthas Novi član

    resillience nizasta nesluzi sad zasad pogotovu za neke od klasa warrior prot ce vise izdrzat nego onaj koji ma resillience tek u narednom patchu resillience ce imati svoju pravu funkciju i najavili su da vise nema 2 shootova po arenama sto je prava stvar bar po meni. Naravno svaki rogue paladins e nece slozit :)
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Pally te u HOJu ubije - HOJ CS DS. Djaba sav res. :lol: Rogue moze oneshotati clothiea sa 0 resa.

    Kakve koristi imas od prot warra u areni? Smeta samo? ._. Nukeas healera i GG.

    Sad je lock op. Divno. :roll:
     
  18. bharthas

    bharthas Novi član

    ma ne govorim da imas koristi od prot warriora ali ti govorim da ces ga teze ubiti nego warriora koji ima puno resilliencea jer je resillience takav kakav je i nicemu nesluzi. Warlock jeste prejak ali najaci 2vs2 tim za sada je priest rogue, a sto se tice 3vs3 rmp (rogue, mage, priest) samo sto zahtjeva koncentraciju i zanje.
     
  19. exwizzard

    exwizzard Komšija

  20. bharthas

    bharthas Novi član

    pa et u pravu sam prvi rogue priest a 3vs3 bruka timova high ranked rmp ;)