World of Warcraft popis igraca

Discussion in 'Igre i konzole' started by netbaja, May 31, 2009.

  1. netbaja

    netbaja Novi član

    Neznam jel bila ova tema. Zanima me koliko ljudi igra wow (orginal naravno) ovdje na forumu. Ime karaktera, server, koliko vec igrate, gilda (domaca/strana), sta vas najvise mami u igri npr. raidanje, levelovanje likova, kvestovi, skupljanje mini petova-mountova, achievements, PvP arena itd...

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Druidino
    Igram: od 4 mjeseca 2007 - naravno sa prekidima
    Ono sto trenutno radim kad se logiram: Od poceka wotlk-a odradio sam naxx 10 full naxx 25-3 bosa ostalo (dosta nubova u gildi palo na taddiusu :lol: ) malygos 10, OS 10/25 VoA takodjer. Kad se logiram, uglavnom odradim SH heroic zbog mouta sa prijateljem (nekad solo). Trenutno nisam u guidi koja ima termine za rajdanje posto mi se svidja sloboda tj. da uletim/izletim :smt003 u neki raid kad ja to hocu.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Poceo u januaru,

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... Ibnmefisto

    Uglavnom jos nisam gindao opremu jer necu da se zajebajem prije levela 80. Tek sam prije dva dana poceo malo sa pvp fajtovima.

    Moja najveca zivotna greska je DK, sledeci start ide priest ili druid.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Znaci igra se sulu :) Samo mi nije jasno zasto si uzeo Enchanting bez Tailoringa. Kako dizes skill?

    DK je overpower i overpopulated. Fakat ih ima previse. Da bi uspio kao DK moras imat bas dobar gear ili dobar guild.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Za guild se ne brinem, ne izlaze iz HC instanci. Na opremi se da poraditi, dok jobovi mi ne znace nista jer nisu levelovani, napravit cu bolju kombinaciju kada budem grindao.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  6. netbaja

    netbaja Novi član

    Mislis Taloring bez Enchantinga je tesko :D
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Enchanting je zaseban skil moze se koristiti uz sve.
     
  8. Furion

    Furion Novi član

  9. exwizzard

    exwizzard Komšija

  10. Neso

    Neso Komšija

    Dobar gear Furion. Vidim da si full enchantovan, socketovan ovo ono... Ja sam svog prvog chara 2005 god. igrao na Kazzaku.
     
  11. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ne znam ni ja kad sam poceo, al znam da sam prestao kad je izisao woltk, jednostavno mi se nije dalo vise. jest da je bilo supar, fin guild sto je najvaznije. raidali smo ssc, zulaman, ironforge :mrgreen:

    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Sneaksie

    btw ako hoce neko accond epick.. :lol:
     
  12. exwizzard

    exwizzard Komšija

    haha , bronze gayflight :D , mozda smo se sreli u bg nekad
     
  13. BoLa

    BoLa Aktivista

  14. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Nice gear bola, plus enchantovi a sta ti je sa t7 legsima? :D
     
  15. BoLa

    BoLa Aktivista

    Pa ne koristim ih jer su ove bolje, drop iz Malygosa ilvl226 i imaju tacno onoliko expertize koliko mi treba da bude dodge capovan(27), dok su T7.5 legs ilvl213. Ali koristim ostala 4 x t7.5 radi bonusa.
     
  16. extibo

    extibo Komšija


    ROFL. :lol: Gayelf.
     
  17. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Tarren Mill Realm, Tauren Shaman
    Poceo raidati Ulduar 25 i odradio skoro sve bossove i dojadilo mi ... trenutno odmaram od WoWa
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... ll&n=Adosa

    Igram Resto Shamana i to mi je stil igre koji mi najbolje lezi. Igram vec 3 godine sa prekidima i raidao sam sve sto se moze raidati :). Isto tako imam odlican Elemental gear sa kojim postizem malo vise od 4k DPSa mada mi je resto spec puno bolji. U raidovima sam generalno prvi na healing listi. Kombinacija dobrih addona i iskustvo su napravili od mog Shamana hilera koji je u guildu neizostavan u raidovima.

    PvP nisam igrao nikako do zadnjih 6 mjeseci jer mi se taj stil igre nije svidjao dok nisam digao Feral Druida hehe ;). Sad generalno mogu da ubijem bilo koga dok su mi Retardini teska meta za koju mi treba dosta srece ;)

    Edit: Ne igram vec 2 mjeseca
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Gdje su alijansaneri? :lol:
     
  19. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja