World of Warcraft popis igraca

Discussion in 'Igre i konzole' started by netbaja, May 31, 2009.

  1. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Rmp se najvise igra, na turnirima posebno, a ovi rankovi se mjenjaju stalno, prvi uvijek brzo izgubi poziciju
     
  2. Esh

    Esh HWB

    We wanted to give everyone a very early heads-up that, in response to player requests, we’re developing a new service for World of Warcraft that will allow players to change their faction from Alliance to Horde or Horde to Alliance. There’s still much work to do and many details to iron out, but the basic idea is that players will be able to use the service to transform an existing character into a roughly equivalent character of the opposing faction on the same realm. Players who ended up creating and leveling up characters on the opposite factions from their friends have been asking for this type of functionality for some time, and we’re pleased to be getting closer to being able to deliver it.

    As with all of the features and services we offer, we intend to incorporate the faction-change service in a way that won’t disrupt the gameplay experience on the realms, and there will be some rules involved with when and how the service can be used. The number of variables involved increases the complexity of implementing this service, but we plan to take the time needed to ensure that it lives up to expectations before officially rolling it out. We’ll go into much more detail on all of this here at http://www.WorldofWarcraft.com as development progresses. In the meantime, we wanted to let you know that because this type of functionality requires extensive internal testing well in advance of release, you may be seeing bits and pieces of the service in the test builds we use for the public test realms moving forward.
     
  3. bharthas

    bharthas Novi član

    glupost najveca koju ce da uvedu. I blizzard je postao orijentisan prvenstveno na pare sto se vidi od kad je wotlk izasao prvo sa uvodjenjem 10 man raidova kako bi ljudi vidjeli end game sve u cilju privlacenja ljudi da zaigraju i vide content. Sa dolaskom vise ljudi i zaradice vise para. Rating u arena je sada uzasan sa misem bez tastatur mozes nakucat sebi furious gladiator set. Imaju ovih Usluga milijon da mjenjas izgled charactera sad ovo gluposti. Nastave li ovako fakat ce unistiti igru.
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    Unistili su igru vec davno. :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Hajmo sad okrenut pricu kako "pravi igraci" vise ne igraju, to je sad "za djecu i cure", Blizzard je toliko uncool jer su srezali odredjene klase itd.
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    To je cinjenica. Samo da im je vise para, a i ovako i onako su dovoljno zaradjivali. Pa zar su toliko gladni? Nevjerovatno. A bogme im je to i cilj - sto vise glupljih igraca, sto vise igraca koji ce konstantno produzivati svoj acc.

    Sto se tice "rezanja" ostalih klasa, ne bih bas tako rekao. Evo ocit primjer - retri paladin. U TBC-u je to bila MRTVA klasa. Prvenstveno zbog slabog DPS-a u raidovima, i zbog tolike "zavisnosti" od geara (slab burst dmg, te ako ode oom - bai bai). Sada, u WOTLK, HOJ CS DS, 20k burst. Simple as that.

    Btw, nebi me cudilo kada bi poceli prodavati gold, iteme i jos kojekakva sranja. :lol: 1k golda - $19.99, T9 set - $49.99, T9.5 - $59.99, RANDOM EPIX - $29.99. :lol:
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    lol koji ignorant , citaj patch notes vise
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    Carobnjak, igraj ti wotlk, pusti prave ljude da kritikuju pohlepnu gamad. Cao. :smt006 Procitao sam skoro sve patchnotes, tj. od dodavanja DM-a, otkad i igram.
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 1&pageNo=1

    Majko. :lol:
     
  10. bharthas

    bharthas Novi član

    kao prvo nikad nisu trebali dati paladina hordi niti shamana alijansi trebali su ih samo izbalansirati i to je to jer je glupost sto su napravili. Sad ti je isti djavo bio alijansa il horda kakva je tazlika nikakva samo izgled lika :/. Isto sve raid buffovi sve sad sr... Pa wow najaci bio pre TBC TBC malog a pokvarili sad jos vise i sve vise i vise ga kvare. Ground mount 100% kostace 10 golda ROFL. placali ga po 600 golda sada 10 golda cccc. Trcali ko debili azerothom lvlovali se patili se sada kupis mounta na 20 lvlu i to 5 golda ce kostati i trening i sve. Uveli recruit a friend 3x xp lol smjesno. Sto je ovaj iznad rekao jos samo da pocnu prodavat gold iteme.
     
  11. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ja zamjeram jedino sto su dali paladine hordi a shamane alijansi. Ali jbg mora nesto prodati expanziju, to je cisti biznis, kao i woltk gdje su dodali novu klasu.. mora biti nesto novo i divlje.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Meni smeta sto su ukinuli dosta elitnih mobova u wowu, dok u ekspanzijama (pogotovo wotlk) svaki elitni mob koji je vezan questom ima caku kako se ubije (mozes solo ne treba ti grupa ko za instancu).
     
  13. extibo

    extibo Komšija

  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Ahh ,kako mi je drago sto sam napokon digo shamya na 80 prosli mjesec xD
     
  15. extibo

    extibo Komšija

  16. bharthas

    bharthas Novi član

    e ljudi samo da vas pitam jel vama wow skida mnogo megabajta jer meni za jedan raid od 7 sati do 11 navecer skine 200 megabajta samo za taj raid neznam kako :S neznam mozel biti da mi jos sta vuce megabajte. Il zna li ko mozel to biti do addona sto ih puno imam ukljucenih il nesto.
     
  17. extibo

    extibo Komšija

    Nista neobicno. U TBC-u, dok je SWP bio aktuelan, po 400-500mb dnevno je skidalo.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    znaci ovi sa bihneta mjesecnu pretplatu za WoW placaju 40KM :lol:
     
  19. bharthas

    bharthas Novi član

    ma fakat nije normalno :p ovo ma neznam i swp kad je bio nije ovoliko vuklo kolko sad ulduar vuce fakat lete megabajti prije sam znao cijeli dan biti na wowu za 100 megabajta sad za 4 sata ode 200+

    ja da odgovorim na pitanje iznad tako ti negdje i dodje hehe bolje da predjem na ovaj 15g paket
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ljudi ne vuce wow uopste toliko puno ... vuce Voice chat i Ventrillo ;)