World of Warplanes

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Sep 22, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Kad sam vec kreirao temu za brodove, red je da ima i temu za ovaj "avio mmo", a o kojem ce se sigurno vise pricati kada dogura do otvorene bete. Mada sumnjam u to, bilo bi lijepo kada bi ova igra vratila njegovo velicanstvo, joystick, u masovnu upotrebu :)

    * Zvanicna stranica: http://worldofwarplanes.com/
    * Screenshots: http://massively.joystiq.com/screenshot ... 457797/#/0

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    a nekako bi mocno bilo da su World of warplanes i battleships jedna igra bilo bi mocno (mozda)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Spomenuo sam na drugoj temi da ce zajednicki biti ovi krediti za WarGaming.net igre. Sto se tice integracije, onda bi ljudi rekli "zar ne bi bilo super biti i vojnik u igri?":)
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Bezveze trailer totalno, Messerschmidt treba samo otici vertikalno da utekne Spitfireu :) Pucanje kad si u vertikali nije bas jednostavno jer avion ima tendenciju da krene praviti loop :) A MS ima dosta jaci motor.

    Nadam se da ce fizika biti dobra.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Mala reklama, ali za fanove mozda nesto znaci, uz novi Bug (oktobar), dolazi i key za closed beta.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Haj mi odradi to :)

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo sad ce mi opet pare da izvuku.
    Jooooooj
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    druzi se sa taletom :p bice ovo fajn igra :)
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo dijele se kljucevi, pa navalite dok jos ima.

    WoW

    Evo skida se, javim utiske.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Thnx Sena, kad ovo počinje ova beta? Čitam samo za North America serveri bit će laga...
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Vec je beta u toku, a bit ce laga, ali sta je tu je, nadam se da ce uskoro napraviti i EU server, kao sto je bio slucaj sa WoT.

    I nadam se stvarno da nece usrat ovu igru kao WoT u pojedinim segmentima.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    NOTE: @yahoo.com and @aol.com email addresses will most likely experience delays as long as 2 hours in receiving our activation emails. Please do not register using a @yahoo.com or @aol.com email address if you are expecting to activate your account immediately for beta key or other promotional giveaways.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo ima i EU server, ali nema keyeva za njega, doduse kupio sam bug danas, pa mozda je u njemu key za EU.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Evi skidam ovu US pa valjda bude igrivo. Tnx Sena.
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo radi bug key na EU verziji.
     
  16. becke

    becke Aktivista

    Iskreno, mnogo manje mi se dopada nego tenkovi. Znam da je closed beta, ali i tenkove sam igrao u tom stadiju razvoja i nisam ni blizu toliko odusevljen igrom. Mozete se prijaviti i sa WoT racunom za closed betu, pa kad vas izaberu dobicete key (obicno se ceka mjesec-dva)
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo probao sam, nije lose, nece biti popularno kao WoT, ali meni je dobro sjela.

    CFX radi, samo ima bugova, sto je naravno ocekivati u ovom stadiju igre, npr. kada sam u hangaru, grafe se opterete nenormalno, i pocnu se grijati, ko da sam furmark pokrenuo.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Jest da sam ukupno bio u borbi 3-4 minute ali nisam primjetio nikakav lag na ovom americkom serveru.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Evo skidam, ide sporo, bas sam gledao neke youtube klipove iz bete.
    Letiti u sunce nema nikakvog efekta, jer nema dovoljno bljestavila, sto je smijesno s obzirom da se radi i sporijim avionima. To je bio jedan od jednostavnijih nacina da izbjegnes neprijatelja.
    Vidim da brzina ima ulogu, samo ne znam koliku dok ne probam, ni u jednom klipu jos niko nije napao odozgo. Lete u krug i manje vise odrzavaju istu brzinu, oko 300kmh. Da ima bilo kakve fizike, avion bi normalno usporio, sem da kruzis nizbrdo, a ne mozes ni to zauvijek.
    Ok, arkada je arkada, ali mora biti nesto, kao bf1942 npr. Bilo je arkadno, ali su se avioni ponasali donekle normalno.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Nema na cemu :)