www.bosnatv.com

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Zeleni, Mar 7, 2011.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Osim upitne legalnosti ovog servisa, da li je iko uzeo bilo koji od paketa ?
    Kakva je kvaliteta slike, kvalitet hardwera i sl.
    Svi komentari su pozeljni.

    Za nekog ko zivi van BIH, ovo je predobro da bi bilo istinito...
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Zeleni nam se zazelio dokumentaraca o chevapima i guzica sa Grand Showa :smt003
     
  3. pac

    pac Komšija

    Pa zar ti ima ista vrijedno gledati na nasim kanalima?
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne znam, mozda :) Ako nista prenose repke itd. JBG, ne gledam ih ja svaki dan :)
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Pac očito ne znaš kakoje biti u "gurbetu" i onda možeš bilo šta gledati što je iz tvoje države ili što je na tvom jeziku.
     
  6. pac

    pac Komšija

    Sumeir-a sta to ima vrijedno gledati na nasim kanalima? Da nije mozda koja turska serija...?

    A sto se tice informacija imas sa-x.com.
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Pac očito ne znaš kakoje biti u "gurbetu" i onda možeš bilo šta gledati što je iz tvoje države ili što je na tvom jeziku.

    Kako se ovo može uklopiti u ovo gore što napisah.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Daj mi link jer meni search tamo neche da radi.
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

  10. Tesla

    Tesla Aktivista

    Gdje je ovaf amira ucila bosanski jezik, da nije mozda preko google translate :|

    [​IMG][/URL]
     
  11. JaLa

    JaLa Komšija

    Slazem sa PAC-om. Turske, spanske ili kakve vec serije, politika, politika, i onda vijesti... Ukinuli su NBA i neke lige koje su redovno prije prenosili. Sto se tice reportaza npr., o balkanskim zemljama niti jedna reportaza nema... Vecinom je "copy-paste" sa stranih programa i ubicivanje nekakvog subtitle-a.
    Na vrh su mi........glave !

    sarajevo-x.com i 24sata.info mozes sve naci