1. XTRage

XTRage Veteran foruma

Isto ko za auta i konzole, ne daj Boze vidjeti sta ostali nude.
    Forum je prihvatio xiaomi, ali benzinca japanca tesko da ce ikad :D

Haker likes this.
  2. adsubzero

adsubzero Komšija

Eh eto bas ce valjati displej na telefonu ispod 400 KM pa bio i amoled.
    Kupovao se samo zato sto je samsung, kao sto neko vec rece, svi se zalete jer niti se razumiju u telefone niti hoce da istraze, vec kupe po reklami.

3. zippoo

zippoo Overclocker

Ma kupe samo jer je samsung,veze nemaju ni sta je lcd ni sta amoled ni kakav je procesor u njemu ni nista.Pa samsung je i zaradio grdnu lovu na tim low end telefonima po cijeni midrange telefona...ubacivao one najslabije snapdragon procesore od par dolara do prije 2 godine a cijena 400+ KM

Tek su se prije 2 godine malo dozvali ,kada se zatreslo tlo pod nogama i onda su izbqcili ovu novu A xx seriju,koja je pocela nesto i davati za novac

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

dams82 likes this.
  4. Tesla

Tesla Aktivista

Hvala drugovi. Uzeo sam RN8T. Nisam se pokajao. Sad cekam 7 dana za BL unlock. Smeta mi jedino previse rounded display, bas su ga glupo zakrivili, papanski bez mjere neke. Baterija i sat mi se malo gube ispod zakrivljenja. E sad da li se to moze kontrolisati, nisam jos nasao. Ali tel je stvarno fenomenalan. Nasao sam i MIUI I GOOGLE debloater i odradio to odmah. Instalirao Gcam sa xml-om nekim po preporuci i sve za 5. Hvala na pomoci i sugestijama.

EL NINO CFC and dams82 like this.
  5. SamiRX-8

SamiRX-8 Komšija

De baci link za debloater ako ti nije problem, da vidim jesam li propustio nešto :)

6. Tesla

Tesla Aktivista

Uh, skinuo sam sa xda. Znam da imaju oba debloatera, i google i miui. Drive i chrome su ipak ostali, a link nemam. Potrazit cu i sibnem ako nadjem.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

7. Tesla

Tesla Aktivista

SamiRX-8 and forzamilan like this.