1. dams82

    dams82 Komšija

    Možda je 3/32?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da 3/32
     
    dams82 likes this.
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    uh ti si dobro prosao
    ja kada sam ga gledao,tamo negdje mart april 2018. godine,nisam ga na aliju mogao naci ispod 330 KM i onda da rizikujem da me opali carina :D
    redmi note 8 4/64 sam kupio sa alija uz neki kupon i jos neke popuste...oko 270 KM sa postarinom ...redmi note 7 je i sada skuplji od note 8...ne kontam caku ali je tako :D

    @dmr ti sa 3/32 se ne pikaju :D
     
    dams82 likes this.
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma zeni mi ide tako da se ne pika 4/64 :D
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sam u septembru 2018,malo pale cijene , onda u novembru popusti 11.11. pa uzmem I mi a2 lite za 275KM takođe 4/64. To su bili dani, a ova 2020. tanka što se tiče online kupovine... Ne možeš ni gaće za telefon kupit da ti sigurno dođu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo meni ni "gaca" nema...narucio prije mjesec ipo maskicu i zastitno staklo a jos malo ranije isto staklo za drugi telefon i jos nista nema
    ni one narudzbe sto su refundane a narucene oko nove godine...nista nisam dobio
    jos malo pa ce godina kako sam dobio zadnji paket sa alija :D
    definitivno 2020. je propala godina generalno za online kupovinu
     
    dams82 likes this.
  7. dams82

    dams82 Komšija

    A tebe, pa nije tuđa žena, ja svojoj kupio 4/128

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    Last edited: Sep 5, 2020
    edgsi likes this.
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta ce sa 128GB rama... da nije game developer :D
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

  10. Almir

    Almir Komšija

  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa pise note 9, sta je u ovog manji ekrani ili?
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Aha, cake developer

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    To je model izmedju obicne 9 i 9s note ugl opet sitni I detalji vidi na gsmarena razliku 9s je ko pro za global trziste

    Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Jbg imenjače, malo GSM arena, pa opcija compare pa će ti se samo kazati gdje su razlike

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma nebitna brzina samo da je veliki display i nek je kamera malo bolja od note 5 pro i odlicno :D Znaci ovaj?
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Odlicno znaci 310KM :D
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Instalira sinoc Call Of Dutty Mobile na redmi note 8 pro,da probam malo gaming...leti igra na max detaljima na 60 fps
    Na redmi note 8 mi je igra automatski isla na low a i tu nije bilo bas fluidno

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako da ugasim update za konkretno yt app a ostavim sve ostale na automatski da se updejta? Ovako sam ukinuo za sve pa i yt ali sad moram manuelno u playstoreu update svake app pojedinacno izabrati.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam da li YT forsira update, ali kada za druge aplikacije sklonim auto-update, i kada u PlayStoreu kliknem "update all" prikaze mi poruku da li da uradi update aplikacije kojim sam sklonio kvaćicu. I samo kliknem skip. To je ova kvaka:

    [​IMG]
     
    forzamilan likes this.