1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ima vec u prodaji,po navedenoj cijeni
    a ovi sto im je problem univerzalno,neka fino odu u domod ili genelec i plate isti telefon 1000+ KM...niko nikoga ne tjera gdje da kupuje telefone

    btw. otkljucao sam bootloader na svom redmi 5 plus,proslo 15+ dana :D
    sada jos nabaciti gcam i to je to,custom romovi mi ne trebaju,ali cu popraviti kameru,to mu je jedina mana,slabija kamera sa stock app,mada imam osjecaj da je i kamera malo popravljena kako je oreo legao na njega
     
    Last edited: Sep 17, 2018
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    moze li mi neko ko je vec instalirao gcam na redmi 5 plus dati provjeren tutorijal po kojem je radio,da sta ne zahebem
    vidim po netu nekima trazi neke sifre,nesto slicno kao sto je colins imao haman,pa da ne zurim
    hvala
     
  3. Encor3

    Encor3 Aktivista

  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ubi Šajomi šnobra :D :D
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako neko nabaci na Note 5 neka javi.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    iko ?
    oreo je na njemu,moze li se gcam nabaciti na oreo?
    nesto sam malo citao i govore da tutorijali od orije ne rade za oreo
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moras imati rootan fon, nisam upratio jel kod tebe taj slucaj. Ako jeste, onda idi na xda, tamo ces naci vise info o tome.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jucer ga otkljucao,otkljucao bootloader...trazio malo po xda i najnoviji postovi nesto pise kao da ne radi vise tutorijal,kako je dosao 8.1 oreo
    pa me zato zanima,da li neko moze da postavi link odakle je on skidao fajlove i upustvo za instalaciju gcam
    izgleda da cu se morati malo dublje zaroviti i istraziti ovo,sinoc nisam imao vremena
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kako nabaciti clean android na xiaomi.
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Najlakse je da kupis npr. A2.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Upravo tako. Ili da potražiš neki od modova koji imaju pure android, naravno sa prilagođenim drajverima za tvoj uređaj. Da bi ti to sam uradio, treba malo više znanja.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Stigao meni update na Note 5, MIUI 10, skida se. Ko nema neka rucno provjeri
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ide evo i kod mene download.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Jeste, ali onda opet ulaziš u istu priču sa ROM-ovima, nešto radi, nešto ne radi, pa daj update svako malo.. Pa se vrati nazad, novi ROM za* nešto drugo i tako u krug..
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma nema potrebe za custom romom, barem na Note 5, jer telefon radi bez greske a evo i redovno stizu nadogradnje softwera. Meni je ovo 4 update za dva mjeseca.
    Siguran sam da ce nekada doci i android pie.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Osim kamere koja je odron i iPhone ikona. Evo i ja mjesec dana na piti i nikakav bug ili problem :)