Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ali prati dvojicu motorista ispred. Oba idu iz suprotnog pravca. Pazi tog prvog. Pravi dijagonalu "s kraja na kraj".
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Onaj koji je dopustio da uopste postoji ta traka s lijeve strane gdje bijeli ide :D
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    To nije traka sa lijeve strane, vec sa desne koliko ja vidim, ima plavi znak na zidu.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ba a onaj motorista vidio nema nikog pa da skrati :), al nije on kriv za ovo poslije
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko ja vidim i jedan i drugi kombi prave prekršaj. Ovaj sto je isao pravo je trebao biti u traci u kojoj je ovaj sto skrece lijev/naše desno a takodjer ovaj sto je skretao je trebao biti u bližoj traci.. a plavi znak za obilazak nije oko stuba vec tek od ove isprekidane linije.

    Obzirom na pravilo desne strane, trebali su zamjeniti mjesta. A skuterasi koji sijeku i idu u suprotnom pravcu, da i ne spominjem. Zato kazem, na klipu ne znaš ni ko pije ni ko placa.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozes se ti sad izvlacit al duzan si mi cenera :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poslije njeg ide jos jedno auto istom trakom, mislim da je samo znak lose postavljen. Kako rekoh, ko god je radio linije, znakove, on je kriv.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ocito da nije bilo boljeg rjesenja (nedostatak sirine puta), eventualno se moglo nesto poboljsati sa ostrvom prije ovog zida iz surotnog smijera. Taj dio trake je samo za skretanje ulijevo i traje koliko i ovaj zid, sa druge strane je isti ovakav znak sa strelicom usmjerenom suprotno.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Molim da se vratite na temu :D
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Piroman

    Piroman Komšija



    :mrgreen:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija



    Skide ih lik :D
    Buuuu FIFA :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo rjesenja za okorjele PC gamere, da se konacno mogu igrati fps-a na konzoli. Najjaca gljiva za kretanje :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    If you've got a small dick, here's a cooler for you, to match the coldness of your bed at night. :smt003

    4:02
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    uhhhh jbt :D :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ovo vec stara tehnologija ... iz 2009, mozda je vec bilo, ali meni je vrh i danas :D

    Dyson-ovi ventilatori

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ko nije upratio, youtube ide na 60 FSP.. za mene je ovo revolucija. Mislio sam da nikada nece doci. Odlicna stvar.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017