Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    bio je red vise
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo sad gledam sa frapsom i ovaj video ide u 35-40fpsa. Tek kada ga downloadujem i pustim na vlc ide u 60 fpsa.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni ide vidno fluidnije. Jesil geldao preko kroma ?

    Inace jedan od razloga zasto sma se zadrzao na kromu jeste sto ni na jednom drugom browseru youtube nije fluidan kao na kromu.

    Inace nesto mi fraps ne detektuje klip ni na chromeu ni na FF.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Istina, evo sad probo IE, Firefox i Chrome i jedino u chromu ide u 60 fpsa. IE i FF isto 35-40 fpsa.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Velim ti ja.. teorija zavjere.. hahah.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nisu bili spremni na ovako radikalan potez :D Mislim da ima neke veze sa hardware acc. jer chrome kao da uvijek koristi hardw acc za prikaz jer na bilo kojoj stranici imam ocitane fpsa sa frapsom, pa i na goooglu :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo je i meni prije ali sada nece. Promjenio sam i FRAPS verziju ali jok, nista ne prikazuje.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni isto maloprije nije htjelo ali iskljucim fraps i sve browsere onda prvo pokrenem fraps pa browser i radi, probaj.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    To je to:

    [​IMG]
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bilo je i prije 60FPS ali za odredjene partnere.

    edit, nije ovo vidjelo 60FPS :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Neke scene su mozda zbog slo-mo ispod 60 ali generalno ide vidno bolje. Klipove koje sam gledao na 60 na drugim sajtovima ido ovako. Mislim, counter ne bi trebao da laze.. hehe..
     
  12. rijads

    rijads Aktivista

    I meni fraps pokazuje 35-40, dok na ovom pokazuje 59 konstantno:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da ne povjerujes svojim ocima. ovi kinezi su fakat cudo :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije ona cudo. "Cudo" je eksploatacija randne snage, ljudi kao životinja gdje se svodi samo na daj daj daj. Radis za minimalac a kada jedan od tih dijelova ne valja gdje stojis na proizvoljnoj traci, odbija ti od plate. Imas dnevne norme koje moraš npr sašiti za švabe pa ti gledaj gdje se vedri ako ne ispuniš normu. Radis preko vremeno a nije ti placeno, radis pod užasnom uvjetima i pod ugovorima koji su sklopljeni na najminimalniji vremenski rok. Ne mozes uci u crveno a kamo li dici kredit neki.

    I ako se mi iscudjavamo kao da je palo sa neba, i ako polako dolazi kod nas, Charles Chaplin je to kritizirao prije stotinu godina u filmu Modern Times (1936).



    A sta je tek sa kineskim tržištem gdje ta cura mota, gdje se sklapaju najskuplji telefoni. Pa ti ljudi doslovno žive u tim tvornicama.

    Iživljavanje na ljudima.

    Ona je hitra radi hljeba koji treba da zaradi i namota tih milion gluposti za jedan dan.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Code-R

    Code-R Aktivista

    Making of transformers :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    NAILS, pogresno si me shvatio. U potpunosti se slazem s tim sto si rekao, i zao mi je tih ljudi, ali ovaj video sam postavio jer se divim ovoj radnici i njenoj spretnosti i brzini, ali u isto vrijeme je i sazaljevam jer sam svjestan da je kao i mnogi drugi, samo jedan robot u tijelu covjeka, i ona sigurno nece moci ovako dugo i bit ce doslovno otjerana.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne ne .. nisam govorio direktno tebi. Vidio sam dosta slicnih klipova fantasticnih ljudi i njihovih vjestina samo je tužno sta je produkt tih vještina.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci bh telecoma ima svugdje, samo kod nas odmah obezbjedjenje i policija dolazi :)