Za sve ljubitelje COD4 igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Nov 19, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    u ime klana *NOB* Mrcine, pozivam da nam se pridružite u našu COD4 sekciju. Traže se COD4 igraci koji imaju želju za timskim igranjem, treniranjem i sudjelovanjem na friendly i sluzbenim mecevima (ESL PROMOD) a prije svega koji su željni dobre zabave i druženja sa COD4 igrom.
    Od vas se traži samo ozbiljnost i poštivanje timskih kolega a zabave i zezancije će biti na bacanje.

    Inače, klan *NOB* Mrcine jedan je od najpoznatijih multigaming klanova u Hrvatskoj te nakon pet godina postojanja, kako na domaćoj tako i na stranoj gaming sceni, pored COD4 sekcije, ima jos nekoliko sekcija: HL2 mod - Insurgency, Ka-50 Black Shark, IL-2 Sturmovik 1946, Armed Assault II, Operation Flashpoint: Dragon Rising.Trenutno COD4 sekcija broji pet članova koji svojim marljivim radom i treningom nastoje biti sve bolji i sekciju uciniti brojnijom. Rezultati će doći sami po sebi dok potencijala i volje ima na pretek. Naravno da se možete prijaviti i za druge sekcije, bilo bi nam izuzetno drago ali ovaj put naglasak stavljam za COD4 sekciju čiji sam ujedno i zapovjednik.
    Za sve ostale informacije oko pristupa COD4 sekciji ili bilo čega vezano za klan *NOB* Mrcine, slobodno nas posjetite na našoj web adresi http://www.mrcine.org ili me kontaktirajte na:

    MSN: [email protected]
    mail: [email protected]
    xFire: kolinsb
    Steam: kolinsb

    Obrazac za prijavu: http://www.mrcine.org/forumi2/index.php ... =dstaffapp

    Stojim vam na raspolaganju 24/7.

    Očekujemo vas da barem probate. Ništa ne možete izgubiti već će te biti bogatiji za jedno novo iskustvo. Tek tada sami procijenite da li je to za vas ili nije. Nemojte odbaciti nešto što niste ni probali. Nitko ne grize, viče niti vrijeđa nekoga. Poštovanje i prijateljstvo na prvom mjestu, naravno uz veliku dozu zabave.

    Za sada toliko i veliki pozdrav u ime svih *NOB* Mrcina.

    Zapovjednik COD4 sekcije
    *NOB*Kole_Jastreb :smt003
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ovo niko ziv ne igra cod4? :shock: :smt003
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ma tu i tamo ponekad... nema se više vremena k'o nekad :D
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    ne igram te low skill igre :p
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mujka igra sah :)
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    sorry kolins sto ti spamamo temu

    imal ko sa hwb da igra sah ? pa da oplaimo koju partiju
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja igram po malo COD 4, nemam bas puno vremena, al kad imam uletim. Najvise sam na TDM na bihnetu. Mozda bih mogao malo da probamo taj tvoj klan kolinsb, ali odmah da ti kazem da nisam sjajan s vremenom.
     
  8. Bosnian Dragon

    Bosnian Dragon Novi član

    imam problem sa cod4 , ne mogu multiplayer nikako pokrenuti a single player radi bez problema. Dok sam imao Windows xp nije bilo problema, ali sada imam Windows 7 home premium i ne mogu da pokrenem multiplayer. Da li je to zbog toga sto cod 4 nije kompatibilan sa windows 7. Molim pomoc ako neko zna rjesenje problema
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    nije ti ovo tema za to ali kad si već spomenuo da te napomenem da kada instaliraš patch za multiplayer npr. 1.7 gubiš single player. da bi izbjegao ovo instaliraj još jednom igricu ali u drugi folder i otuda pokreći single player. btw cod4 fercera odlično na sedmici.
     
  10. elnur

    elnur Novi član

    ej ljudi pozz!!!

    mogu li se na internetu naci kao Botovi za Call of Duty 4!!! Ono ti igras sam protiv kompjutera!!

    ako mogu dajte mi link i objasnite kako cu to namjestit!!! molim odg!!!
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    :smt005

    Probaj gugl i PezBot.
     
  12. elnur

    elnur Novi član

  13. Vedo

    Vedo Moderator

    nije ti se fino skinuo patch. skini ga sa nekog drugog izvora.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    upravo tako.... taj je ostecen. nadji na drugom mjestu i skini po mogucnosti u komadu, bez stopiranja-pauziranja download-a....