Zaboravljen password od GMail-a. ???

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Liquid, Sep 1, 2009.

  1. Liquid

    Liquid Novi član

    Imam problem. Zaboravio sam password od GMail-a.
    Ne mogu nikako da se sjetim. Pokusavao sam ali ne ide. Pokusao sam i sa onim sigurnosnim pitanjem ali sam i njega nekako zaboravio, a potrebna mi je ta e-mail adressa.
    A da napomenem da sam sa mobitela ulogovan na GMail i sa mobitela jedino mogu da vidim postu, ali mi treba na racunaru.
    Ima li neki nacin da saznam koji je password.Moze li nekako da vidim koju sam to upisao preko mobitela pa da je mogu koristiti.
    Poz.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ako si i pitanje zaboravio, tj. odgovor, onda nema pomoci :) Osim to sa mobitelom bi se mozda moglo nesto iskombinovat. Koji ti je mob? Jesi logovan sa nekim programcicem na smart phone-u, ili preko email "profila"?
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Liguidu, mani se ćorava posla. Mail je privatna stvar i ne bi trebao pokušavati doći do tuđe šifre, jer svoju definitivno nisi zaboravio, osim ako nemaš mentalnih problema. Budimo realni, ko to još zaboravlja sifru svog mail-a?
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    hajde bolan,ja sam na svoj accountu na Gareni zaboravio password dok sam ga promjenio :oops: pa sam morao novi acc koristiti.
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    negdje u postavkama telefona moze biti da je zabiljezen taj pass, mozda se moze iskopirati?
     
  6. Liquid

    Liquid Novi član

    Prvo Hansel. Nije mi cilj da ukradem tudju sifru jer me to ne zanima a i da se o tome radi ne bih imao na telefonu.

    @Selvin.
    Telefon je LG KU990 i na njemu ima Mail. tj. Google Mail i preko njega sam se logovao. i on mi pamti tu sifru i mogu citati mailove preko telefona. Postoji li neki nacin da otkrijem koju sam sifru ukucao. Potrebno mi je to, a nikako ne mogu da se sjetim.
     
  7. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pokusaj preko mobitela resetovati sifru, ali prije toga namjesti da ti mail prosljeduje na neki drugi mail(forwarding opcija) tako mozes doci do sifre ili je resetovati. Ako si unjeo broj mobitela pri registraciji onda mozes poslati zahtjev na mobitel za resetovanje sifre ali ti se ne sjecam kako to ide.