Zasto mi brisete postove.

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by PKLAT, May 20, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Prvo bih vas spostovanu gospodu moderatore zamolio da procitate do kraja ovaj post prije neg ga obrisete.Neko moje postove stalno brise.Moze li taj koji se okomio na mene ako je jedan da kaze zasto.Spostovani moderatori ja od tog brisanja sam dobio nocne more.Ne mogu da spavam.Zato bih zamolio tog "lika" da obijasni zasto, da ubuduce nebi nalazio odnosno nenalazio svoje postove.
    HVALA
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cek, cek, a kako si se ti ono "zvao" do jucer?
    Imao si nekoliko besmislenih postova tu i tamo (cak i ako zazmirimo na gramatiku i pravopis), sto bas i ne prolazi. Moderatori gledaju na to. Znaci, malo ja brisem, malo ostali, da se ne nakuplja smece koje nikome ne koristi. Fino ti pred spavanje uzmi dva Lexiliuma od 2mg i spavaces ko beba.
     
  4. Sale

    Sale Aktivista

    hehehe... dobio nocne more... mauhahahaha

    sorry ali morao sam hehehehehe :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  5. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Al divi ovo ja pito zar za podloge za miseve ima garancija u tri navrata i svaki put obrisase.Nisam valjda krsio pravila forum tim.
     
  6. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Ma sanjam moderatore bolan.Sve me fleshovi opaljuju.
     
  7. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Uzet cu ja anti-depresive da budem sretan sto mi postove brisete i ako vam je stalo do gramatike pa reci te.Nije pisalo u pravilima.SRY nisam jos naucio dobro koristit edit.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    I sad kad ti neko obrise postove opet ces se zaliti, a imas 3 posta za redom. To ne prolazi. Ako si nesto zaboravio napisati, imas edit.
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    drzi se pravila , i nece te niko dirati . i meni ode nekad par spamova ali posto je spam nije mi ni bitno toliko . odličan forum .
     
  10. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Upravu je ColdFire. Drzi se pravila, znaci nemoj spamovat i nemoj pisat off-topic postove i sve ce bit uredu. Ja nekad kad pisem post i nerazmisljam sta pisem pa tek poslije procitam da je neka glupost (npr. ovaj post :)), i normalno nakon toga slijedi brisanje postova :D
     
  11. zilo

    zilo Komšija

    Vidi da nemas mrva ispod kreveta. Hoce od toga ruzno da se sanja.
     
Thread Status:
Not open for further replies.