Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  2. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Xiaomi Mi A2 (4/64GB) na Aliexpressu 170 dolara....isplati li se?
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    Jasta neg se isplati
    Al ako se mozes pomiriti da imaš extra brz telefon uz neki sot 3.5-4.5h na max brightness

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
     
    Stormbringer likes this.
  4. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Znaci baterija mu je kita.....u tome je caka... o_O

    Vidim da govoris iz licnog iskustva.... ;)
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma dan mozes ko od sale izgurati. Upalis adaptive brightness, ja sam uz uvijek upaljen wifi, 3g lako citav dan koristio, uz normalno koristenje.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da li je potreban max brightness, to sam po sebi mozes zakljuciti i da li ce ti citav dan telefon biti daleko od punjaca?

    ja na svojoj 7 plus koja i nema bas toliko jak displej sto se tice jacine brighntessa, ne koristim toliko na maximumu. jedino sto me nervira onaj brightness control, moram ono sunce pritisnuti i onda pomjerati lijevo desno, a ne da mi da nabadam gdje hocu, onda mi stvori mali problem kad izadjem van a sunce napolju, i brightness na nekom minimumu ostalo od prethodne noci, onda moram napamet haman nabadati ono ´sunce´
     
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa zasto nemas auto brightness ukljucen?
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    dok sam na oreu bio ove debilane sto je google napravio nije bilo, mogao sam gdje god da dodirnem pomjeriti slajder.

    takodjer najvise mi odgovara malo manje od oola da mi stoji slajder.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa trebalo bi na novijim androidima da nauci kako preferiras osvjetljenje. Tipa stavljeno ti je auto, ali je pretamno pa korigujes, eventualno ce nauciti kako zelis.
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Malo se pretjeruje, kod mene je Snapdragon 835, reza 1440 x 2560 a baterija 2700mah, izdrzi dan bez problema a konstantno spojen sat preko bt, fb pages manager za 5-6 stranica, puno mailova i jos stignem ponekad i koju partiju tower defense-a :D
    A s druge strane, kada mi neko nabija na nos kako mu je sot 7h, i to u jednom danu, ja mogu samo da zakljucim da je bolestan jer gleda 7h dnevno u mobitel...
     
    Vedo and kvaju like this.
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    a jest, vidim sad da on uci kako ti stimas kad je na auto, sad sam to ukljucio

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    PayPal mi nudi da potvrdim telefon medjutim kada kliknem ne dobijam kod na telefon. To ne moze sa nasim brojevima ili ima neka caka?
     
  13. vutra

    vutra Komšija

    Meni to slanje koda nikad nije radilo, tako da uvijek moram preskočiti taj korak kad plaćam paypal-om.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Ista stvar, ne dolazi kod godinama :D
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Plus 1 10x probao nikad nikakav sms nije dosao

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Meni došao kod od prve. Nešto vas ne voli :D
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    Meni nikada nije dosao..probao isto malo prije 2x puta nece stici code.
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Je li iko od vas narucivao telefone sa aliexpresa?Hocu puncu da uzmem Oukitel c8 pa da vidim iskustva?

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene pozitivno iskustvo. Dva puta naručivao, oba put došlo za 25-30 dana. Najmanje po 7 dana drže u Sarajevu na carini, platio sam 3,5KM otvaranje paketa za oba. Kod mene su oba put bili xiaomi, nemam nekog iskustva sa oukitel uređajima,vidim da je jako povoljan.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma 110KM bezze treba mu nesto da zamijeni xperiu J :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
    dams82 likes this.