Nvidia G92 i derivati

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Nani, Sep 3, 2007.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Nvidia G92

    slabo je to stivi slabo skroz... salim se :) Mislim da te radeonke idu jos gore. No mozda te zapao los chip. Ja fakat nemam srece sa grafama. Ev nece ni novopridoslica 8800 GT od eVga nece preko 710 Mhz za GPU da se postavim na trepavice. Nece pa nece. Moze ici do 720 MHz ali je crysis obara nakon kraceg igranja.A citam po netu fino idu do 740-750 MHz :)

    P.S. Brisi sada to 0dB :) i btw rijesi se grabita :) i probaj newsbin :)
     
  2. Raptor

    Raptor Aktivista

    Re: Nvidia G92

    1950GT - 3850 :)

    Da da, ovako nesto 7600GT za ukupno 270KM ili sl.

    S obzirom da sam dosta visio na PS2 i nije mi trebalo nista vise od X600PRO ( za BF2, UT04 itd primjera radi, je bila dovoljna). Dugo je drzala, preko 1.5god. + placena po bezveze cijeni.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Nvidia G92

    :D 0dB ostaje, jer mi komp nije u sobi. Kad se malo naviju ventilatori onda se malo cuje u sobi, ali to je samo kad trazim max taktove. :D

    Grabit? Nema dalje, naviko sam na njega. :D
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Re: Nvidia G92

    Sretno sa karticom drug ;)

    Bioshock, COD4 i UT3 su maxout na toj kartici na 20" monitorima, 1680x1050, 4AA+8AF, High, slobodno popali sto se popalit moze.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nvidia G92

    Hvala puno :smt006 Ma trenutno vozikam samo DIRT, dok njega zavrsim onda cu opet navalit na Bioshock i raju :D Prislonio sam jedan 10cm vent na ledja kartice, temp ne prelazi 84C nakon par sati igranja
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Nvidia G92

    a sta bi tek uradio jedan vf900 ili nedaj boze Accelero S1 bi bio cisti overkill :). Moja nije nikako voljela velike temperature pa sam moro da iskesarim novac za novi hladnjak :)
     
  7. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Re: Nvidia G92

    ja u 3dmarku06 sa kartom klokanom na 700/1750/2000 imam 12143... proc je na 3ghz i 2x1gb ocz soe 833mhz 4-5-5-10
    [​IMG]

    pa meni ne idu toliko temperature gore,max sto sam dostizao u crysisu je nekih 70 do 72c,pratio bas u rivi.... doduse namjestio sam profile u rivi i kad igram odmah postavim na 70% kuler,za crysis sam stavljao i na 80%,sluske na usi i ne cujem je onda :mrgreen: . doduse imam i cooler master 690 dominator kuciste u koje moze da se stavi 7 dvanaestica ... ja ih ubacio 6x12cm :) sigurno i to doprinosi boljim temepraturama svih komponenti.
     
  8. GW

    GW Moderator

  9. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    Re: Nvidia G92

    ako bude 160$ ona 192bit 384MB bice koolj. jos ako bude verzija sa supa dupa brzom memorijom :smt007
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Nvidia G92

    Kako ja hladim svoju 8800 GT @ 700/1000. Naravno radi se o modificiranom VF1000, skinut orginalni vent, i nabacen 120 mm xilence.
    [​IMG]

    idle je 35C full load ( crysis ) 45 C. Ono najbitinije ne cuje se... :D
     
  11. Sale

    Sale Aktivista

    Re: Nvidia G92

    svaka cast.... jel ovo vf1000 :wink:
     
  12. burner

    burner Aktivista

    Re: Nvidia G92


    Ne zauzima to puno slotova, ha... :roll:
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Nvidia G92


    I opet mozes zaboraviti na AA u krajsi, pa je ti klokaj do Iruda.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Nvidia G92

    Nizak udarac :D
     
  15. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    Re: Nvidia G92

    crysis this end of the world that, nobody opens with a joke.. nije namudavao zbog krajsisa lol ili jest? :mrgreen:
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Nvidia G92

    poenta ovog 'hladnjaka' je bila da vidim kako se nosi sa razvikanim Accellero S1. Jer svi su uporedjivali vf1000( 70mm vent ) i S1 (120 mm) vent.Pa reko cisto da vidim sta ce se desiti ako stavim na vf1000 120 mm vent. Mislim da rezultati nisu daleko ni od hr03 ili kako se vec zove onaj od thermaltake -a.

    A i ne treba mi AA u krizi, inako jedva dobijam 30 fps na 1680x1050 @high. Inace ovo dere 3 slota. Inace sam Vf1000 je 2 slotno hladnjenje, ali ovako + 120 mm vent ide na 3 slota :), sto mi ne prestavlja neki problem jer bas ispod PCIx 16x dolazi PCIx 1x koji vazda zjapi praznim, a ispod je PCI u kome je mrezna karta :). Meni sve za 5, osim naravno za moj djep, u kojem je propuh nastao upravo zbog ovoga i x-540 zvucnika:) :lol:
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Nvidia G92

    VF1000 ima 80x15mm vent, a ne 70mm. ;)
     
  18. metallac

    metallac Aktivista

  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nvidia G92

    /\
    odron graficka. da kosta 140E bilo bi fino, a ovako je samo LOL proizvod...