Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. JayJay

    JayJay Novi član

    zna li ko kako promijeniti ono other teams B u bundesliga, u PES-u 2009? imam logo bundeslige i timove, ali mi i dalje stoji other teams B.. :roll:
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    uradio sam update na 1.10 verziju stavio sam update za imena ali

    1.koliko treba igri da skonta kad pritisnem nesto na gamepadu da odreaguje ... ???
    lag je katastrofa kao da igram igricu koja kasni za jedno 750ms

    2.grafika - WTF? znaci fifa 2000 je imala ovakvu grafiku

    3.odbrana - ne postoji, kakve god postavke napravim na top playeru igraci prolaze kroz obranu kao da ne postoji
    sto se moze samo zaljepiti laganju igre -> ne mogucnostu izbora igraca u automatic,semi-auto i manual modu

    4. dodavanje iako sam okrenut najblizem igracu i jako sam kratko pritisnuo dodavanje iz nekog samo debilnim japancima poznatom algoritmu odluci dodati ne drugom najblizem nego covjeku na drugom kraju stadiona naravno lagano da ne bi kojim slucajem mogla doci do njega... algoritam dodavanja ne 1 nego -50

    Ko ovo moze igrati svaka mu cast jer ovakav mazohizam od igre se ne pravi svako malo.

    Definitivno (i) ove godine nista od PES-a
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Onako...fakat...onako...Iskreno, nisam ni očekivao revoluciju. Kao i svaki put, malo bolja grafika, par novosti, ali i dalje su prisutne neke gluposti u gameplay-u. Ali šta se može...Valja nam igrati jer nema boljeg.:)
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    1. Slozio bih se sa tim, previse odlaže sut npr. kljucna dodavanja..
    2. I mene je iznenadila grafika, losija od PES2008
    4. To se ponavlja vec odavno, uvijek dodavanje ide ka "boljem" igracu bez obzira sto je on u nemogucoj poziciji, kljucni napadi ponekad propadnu zbog ovog. Medjutim mogu i razumijeti zbog cega se ovo radi, tezi se ka simulaciji fudbala sa vecim brojem gresaka u dodavanju, primanju lopte, centriranju itd.

    Ne bi se slozio da je igra losa, treba jos malo igrati da se procijeni, medjutim ono sto mene zabrinjava jeste da je nemoguce dati go jacoj ekipi sa 16-20 metara. Igram sa Interom a znate i sami da se radi o suterskoj ekipi /Ibra, Figo, Adriano/, i golman je apsolutno na svakoj lopti ili je izbaci u korner ili neke nidje veze odbrane, ako dam go onda je to iz kornera ili bas ono iz blizine. Mislim ono ako su ganjali simulaciju :roll: , sta je onda sa golmanima, hebote skacu ko kenguri.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    e jebiga sad jarane...
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Zasto igraci kada krenu trchat shlajdraju kao po ledu?

    Zasto Company nemoze oduzet loptu nekom teletabisu iz sparte?

    Zato sto su uzeli fifu 2001 i rekli da je pes 2009
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    igram sportske simulacije još tamo od fife 95 i nba live 95 i ovo je definitivno, bez ikakvog konkurenta i dileme, najbolji nogomet na pc-u i bez premca najbolji pes od svih dosad izdanih... kome se ne sviđa, ima fifu 09 i stare pesove :)
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma


    ne bih se bas slozio.to sto si navikao da sa adrianom sutas sa 20-30metara isvaka udje,to je druga stvar.meni nije problem sa drogbom,rudom,anelkom,eto'om i nekolicinom drugih dati go sa 20+metara.samo treba imati poziciju =)
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Evo da i ja iznesem svoje utiske.....jednom rijecju FANTASTICNO.Ova igra je predobra plus nemam gamepad pa se jos patim na ovoj tastaturi :D

    Imam i ja neki patch valjda je burgum.imam sve grbove,transfere,imena, i odati Bayern i Werder
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo isntaliraj igru i odigrah par partija sa jaranom .... fenomenalno ... imam osjecaj da cu se opet navuci na PES ;)
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bem ti igru, svaka druga mi "ne njemu!" :evil: Pa kako su lose ove passove uradili, a tek golmane... Svaki go il je odbijenica il slobodni... :roll:
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gori su golmani u prošlom pesu bili... svaki jači udarac odbijaju u vlastitu mrežu...
     
  13. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    A ovdje ne odbijaju? :shock: pola suteva sa strane ili iz mrtvog ugla na prvu stativu ce zavrsit u golu.

    Ipak se polako pocinjem navikavati na ovaj pes...
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    blago tebi ajdine ja ne mogu pravo ispred gola da dam, a kamoli sa strane, cesto mi se desi da prebacim , ako slabije stisnem onda ide nisko ali golman odbrani :( ubi me ova neefikasnost od kad sam poceo igrati soker ima par godina unazad..igra mi nije toliko losa ali golove tesko dajem :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najlakse iz mrtvog pucat pa da je odbije u go :roll:
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne kažem da nema, ali meni se niti jednom nije desilo... a i ako ima, onda je neuporedivo manje nego u pes 2008... općenito je teže dati gol nego u pes 2008, što je odlična stvar...
     
  17. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma tesko je dati gol, to stoji, Fabregas k'o da ima dvije lijeve noge, sve izvan 16 ide u publiku, jedino s Rosicky-em slobodnjake uvaljujem bez imalo muke.
     
  18. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    A sto sve ravnas po Arsenalu? Uzmi Lazio, Shakhtar Donetsk, CSKA.. makar ces ljepse igrati. Svaka igra ima bugova, pa tako i PES, doduse nekad nervira to sto lopta ide kao po ledu, i sto je neizbjezno doziviti dupli pas koji ce zavrsiti kao lopta iza ledja igracu, ali Boze moj.. :D

    Btw zaplatio je Bekir veceras 4-1 (na PC-u) , sad sam ofišli no1 u IC 'Play' :mrgreen:
     
  19. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    A sto ne bih ravnao po Arsenalu, sa ovim boljim OF-om je ipak malo igrivije... svejedno ja najstavljam s Asenalom, nego mi sad malkice smeta kad izvodim korner, na proslom pesu sam bas znao na kojeg igraca ide lopta, a sad je to nekako usporeno pa se covjek izgubi... al eto, ipak se postigne koji fin gol :D

    Nego, normala da ces razvalit Bekira kad u ovom sokeru nema "drelevace", moram i ja sletit dole da se obracunamo.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    u ovom PESu je glupo sto igraci ne znaju sutat drugom nogom,nego samo dominantnom.ako je igrac desnjak,ne zna iz ugla osutat lijevom,nego nekako osuta desnom,pa to ni na sto ne lici.