Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija


    sad se ne sjecam stvarno :) ali malo opet cackajuci skuzio sam da moze ovako:
    1-desni klik na atts u trayu
    2-klik na 3d EDIT: klik na settings
    3.pa nasteluj postavke
    4. klikni na disketicu tj ikonu za snimanje i tad ce ti ponuditi da uneses ime za taj profil, poslije na ikoni precice igre uradis desni klik pa edit ili create game profile.... i pod 3d odaberes taj profil....

    btw ako si mogo 8smicu igrat mislim da bi ti i devetka mogla fino ic cackaj samo
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    odigrao sam i punu verziju i svidja mi se igra :) bolja od pes6.jos nisam dosao do cetvrfinala u LP tako da nisam naisao na neke probleme :)
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    dobar je ovaj novi pes... i kod mene je v-sync zasivljeno, ali full verzija mi nimalo ne štopa na "high" postavkama, za razliku od dema koji je štekao...

    jedino što mi je lošije nego u demu je AI... sad je mnogo lakše prošetati se kroz protivničku odbranu i zabiti gol...
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    grozno ... svaki put se sve vishe i vishe razocaram kad izadje pes... meni je gori od 2008 a radi 2008 sam prestao igrati pes... jednom rijecju fuj... sutra cu probati sa drugim gamepadom al sve mi se chini da su usrali sve sto se moglo zasrati ...
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    grozno ... svaki put se sve vishe i vishe razocaram kad izadje pes... meni je gori od 2008 a radi 2008 sam prestao igrati pes... jednom rijecju fuj... sutra cu probati sa drugim gamepadom al sve mi se chini da su usrali sve sto se moglo zasrati ...
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    što, šta ti se ne sviđa toliko? :D
     
  7. Amash

    Amash Aktivista

    Sinoc sam odigrao jedno 7-8 partija novog soccera kod jarana na "trojci". Soccer mi se svidio. Lopta i igraci mi izgledaju dosta realisticniji, igrivost je na nivou soccera.

    Sabloni na koje smo davali/primali golove vise ne funkcionisu, gol je teze zabiti iz daljine i sutevi iz daljine obicno zavrsavaju pored/preko gola. Cini mi se da se sudije dosta lakse hvata za djep.
    Gol se moze dati i ako golman odbrani loptu, ali zbog jacine/ugla lopte/golmanske pozicije lopta ipak zavrsi u mrezi. Mozda ce neko pomisliti da se radi o losoj stvari, medjutim po meni je ovo sto doprinosi da igra izgleda dosta realisticnije. Sjetite se samo nekog gola iz stvarnosti kada se golman ispruzi pa loptu zahvati samo vrhovima prstiju i promjeni joj malo smjer ali ne dovoljno da ona ne zavrsi u mrezi ili kada golman, zbog loseg pozicioniranja i jakog suta protivnickog igraca sa strane, loptu odbrani ali ona zavrsi u mrezi kod prve stative itd.(ne znam da li sam vam ovo uspio vjerno docarati). Centarsutevi mi takodje izgledaju dosta realisticnije.
    To bi bilo ono cega se mogu sjetit i sta sam primjetio u tih par utakmica.

    Ono sta smatram negativnim jeste smanjivanje obima opcija u "formation settings" kao npr. nema onog individual gdje si mogao svakom posebnom igracu da odredis poziciju, markiranje, ponasanje u napadu/odbrani... Mijenjanje izvodjaca udaraca u toku igre je po meni djaba zakomplicirano. Ne svidja mi se to sto se bas izrazajno cuje svaki kontakt igraca sa loptom.
    Sve su ovo neke minorne smetnje(ima ih jos ali ih se trenutno ne mogu sjetiti.) osim promjena u formacijama. Mogucnost da odredis ponasanje/poziciju/kretanje/markiranje itd. svakog pojeding igraca kao i ponasanje ekipe je jos jedna stvar koja mi se svidjala kod soccera u odnosu na fifu i svrstavala ga visoko iznad fife. Ovako mi opet izgleda puno blize fifi mada ne toliko strasno.
    Sve u svemu, soccer mi se svidja. Isticem da se radi samo o prvim utiscima, s obzirom da sam odigrao samo 7-8 utakmica, i treba ce jos neprospavanih noci buljenja/nerviranja i cega sve ne da se procjeni pravo stanje i donese konacan.
    Pozdrav
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    neoprostiv je LAG , nikakvog pomaka od 2008 . jos i onaj ludi konamijev neki sistem ranking nigdje veze .
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  10. Venom

    Venom Aktivista

    Jel ima neko problem sa ovim soccerom? Meni radi sve odlicno samo zastopa prilikom izlazenja iz igre, nekad mu treba par minuta, a nekad nikako ne izadje iz nje, samo se zacrni ekran.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nikad nikakav problem, izidje za sekundu. VISTA SP1.
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i kod mene sve super radi, nikakvi problemi... ovaj pes mi je dosad najbolji, liga prvaka predobro izgleda...

    btw, izašao je i prvi oficijelni konamijev patch koji popravlja CL i BAL mode...
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    link?
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker


    http://uk.games.konami-europe.com/news. ... idNews=366

    ali ako nemaš orginal, nemoj još instalirati...
     
  15. igor.g

    igor.g Komšija

  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam nabacio nekakav burgum patch 0,20 ubacio mi grbove, dresove i transfere.

    Prvi patch koji je uradio 100% ispravan Arsenalov dres.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    početkom novembra izlazi taj drugi veliki patch s novim OFom, dresovima, licencama i još nekim poboljšanjima...
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    evo pojavio se i burgum 0.25
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    što više igram, sve više i više mi se sviđa... definitivno najbolji pes dosad.
     
  20. kaiser

    kaiser Aktivista

    upravo tako :D