Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    BTW; zove se "Became a legend".

    Napravis sebe kao igraca, podesis izgled, ime na dresu, kopacke, visinu tezinu, nacin slavljenja golova (prvog drugog), nacin izvodjenja penala, poziciju koju igras, doslovno sve, i kreces karijeru u nekom nizerazrednom klubu kako napredujes, ako se pokazes dobar interes pokazuju veliki klubovi potpisujes za njih, u utakmici vidis samo sebe, tj kamera je fokusirana na tebe, trckaras na terenu igras dodajes, zabijas golove itd. . .

    Ako si talenat zavrsis u nekom velikanu. :mrgreen:
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    To oko kamere je li komplikovano, na fifi se moze promjeniti kamera a na PES-u?
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eh hvala Ali mnogo! uspjelo je! a skuzio sam zasto je v sync zasivljeno i zasto se desavalo ono trzuckanje u demu i fullu...... reza monitora mora se stavit prvo na 60 da bi se mogla ukljuciti ta stvarka, onda ne trza, a interesanto res. settings fix za demo sam je otklanjao to trzuckanje bez v-synca doduse tad se javljaono v-cijepanje katkad...
    EDIT: ovom prilikom zahvaljujem i hwb sto su me upoznali sa attsima bez kojih bi mi bilo tesko il nemoguce ovo natweakat
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Proradio online play, ludnica, laga gotovo da i nema, ponekad zashteka.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Danas ja i buraz igramo, ja uzmem Tursku on Barcu, i zavrsilo je 3-3 na 10 minuta duzine.

    2 Highlightsa sa tekme:

    Semih Senturk golcina


    Hleb, kukavicluk ispod zida
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. kaiser

    kaiser Aktivista

    sto kukavicki, bas ti ga je dobro uvalio :lol:
    edit: nisi trebao skakati sa zivim zidom
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    thnx Ali, mocni golovi, posebno ovaj bratov... :smt006
     
  8. artemis

    artemis Komšija

    Jedno pitanje...kako rijesiti problem "trzanja"?Sat vremena cackam po opcijama,ali bezuspjesno.Pes 2008,kao i sve drugo radi bez problema,ali devetka trza i trza.
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jao i mene je to smaralo al sam napokon skuzio sta je....nadam se da je isto rjesenje....ukljuci v-sync u setinzima, ako je opcija zasivljena/zakljucana onda refresh rate monitora stavi na 60 ,pa ce se otvoriti al ti mora stalno bit na 60 jer ako vratis nakon sto ukljucis v-sync opet je isto...... ja sam to sa ati tray toolsima podesio dakle da se pri pokretanju sokera refresh rate prebacuje u 60 mod
     
  10. artemis

    artemis Komšija

    A ja gluposti,ni monitor a ni tv nisu bili na 60Hz...Uglavnom problem rijesen,refresh rate na 60 i ide ko podmazano.
    Svaka cast Zlatane,ty :smt006
     
  11. Dexx

    Dexx Aktivista

    Gdje si to podesio?
    Ja sam stavio ali nece da forsira 60Hz..
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    program ati tray tools - 3d opcija refresh rate override

    na shortcut od igre pa desni klik to namjestis i sve drugo sta hoces i snimis i jos stavis kvakicu da postavke prestaju nakon izlaska iz igre, da ti se dakle vrati normalan refresh rate desktopa nakon izlaska iz igre

    ( a prvi put rucno smanji refresh na 60 pa onda onu kvakicu u wait for v-sync u setinzima pesa ukljuci )

    @ Alibeg. koliko veliki su ti fajlovi koje stavljas na youtube i vrsis li konverziju necim prije uploada? dadoh sinoc jednu golcinu al fajl mi 70MB pa je nisam poslao, i u sta god prebacim los kvalitet ili opet ista velicina moze pomoc?
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dobra igra, bolja od PES 2008. Igram ligu prvaka, došao sam do uzvratne utakmice u četvrtfinalu i izbaci me. Ne mogu nikako da igram, bude ono "error ocured" ,send, don't send...
    Nadam se da je neki bug, a ne zato što nemam original :D
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Konvertujem ih smart movie konverterom u neku manju rezu za telefon pa onda uploadujem, jer je ogromna velicina kad ih snimim frapsom.
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Brate ja sam uradio sve ko sto si reko, ide bolje ali opet i na najmanjoj rezolucij kada su prekidi ili kada osutam prema golu trza, spusta mi se na 10 ili 15..PES 2008 igro sam bez problema, na konfiguraciji 2.6 pentium, 1 giga rama, 9600 pro...

    p.s najnovij driveri sa indexa stranice takoder nisu pomogli :(
     
  16. Dexx

    Dexx Aktivista

    [​IMG]
    Evo moje postavke, ali ipak kad pokrenem igru monitor ode sa 85Hz na 75Hz a ne na 60 :evil:
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Dexx-e, sad na ovoj drugoj slici stavi v-sync always on -tako je kod mene i snimi opet

    EDIT:a to sto je 75 umjesto 60 neznam stvarno probaj i kroz tray napraviti 60 refresh rate override tako kod mene stoji(ima opcija) iako je na dektopu 85 a najbolje pitaj stivija on ce znat u cemu je fora garant

    EDIT:vidi ovdje ima neke razlike izmedju mene i tebe pa uporedi mozda ima neke veze jer ja sam negdje napravio nekakav poseban profil sto se vidi iz imena -soker- a kod tebe custom -mozda te zeza neki custom ranije napravljen , sad se i ja ne sjecam sta sam sve radio i gdje sam ovo imenovao jer cackao sam svugdje :)

    [​IMG][​IMG]
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    to je konamijev bug koji se dešava i u "become a legend" mode-u... pokušala je raja to da popravi nekim patchem, ali bez uspjeha... nadam se da će konami to popraviti u prvom patchu koji treba da izađe oko 5tog novembra...

    inače evo drugi pes zaredom, a odmah u startu ima bug... i prošli je imao jer nije radila ona "autosave" opcija, pa si sve morao ispočetka podešavati... ulijenio se i razmazio i konami :evil:
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Sto mi kad odaberem spanski komentar na startu, kad god ispadnem iz igre vrati na engleza :shock:
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zlatane kako si spasio taj profil u ati tray tools? Meni uvijek stoji custom pa mi prilikom svakog izlaska iz PES-a se promjeni na opciju Refresh rate Override pa bude Same as Desktop.