F.E.A.R 2 - Project Origin

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Jan 23, 2009.

  1. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    ta je dobra.
    :D :mrgreen: :mrgreen:
    Ja sam FEAR najvise volio zbog toga sto je strasan pravo.
    Ustvari samo Alma je strasna isprepada me.
    A najbolje je po mraku igrati tad je potpuni ugodaj.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda drugi dio ne igraj niposto!!! Imaju neki mutanti ima da ti srce iskoci :mrgreen:
     
  3. FEAR ima atmosferu iscekivanja, nema tog ko nije osjetio aritmiju par puta ako je preso... neko je spominjao onu scenu kad se okreces i spuštas niz ljestve a Alma ti stoji doslovno iznad glave, a cim se spustis onaj drugi ti se unese u facu... kad nisam monitor nabio :D
     
  4. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Ma sve u svemu, vrijedi poigrat oba dijela igre ....ko nije prvi prekuco neka to obavezno uradi ali na najvisoj razini (ne na easy).....i naravno kakav dobar stereo headset na glavu i to je to
     
  5. pijan po mogucnosti :D zeznuta je na najtezem levelu...
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ma tamam zaboraviš na Almicu, igraš uživaš u pucanju, ona iskoci...
    I sve tako. :lol:
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Ili iskoce oni manijaci koji se penju po zidovima, a brzi ko munje :D
     
  8. oni nevidljivi??? najgori su... :!:
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mene zabrinjava zdravstveno stanje ove populacije, sto igra F.E.A.R. serijal :D...ozbiljno...
     
  10. sto?? pa FEAR je super mario za DEAD SPACE recimo....
     
  11. Loki

    Loki Komšija

    Što jest' jest', al' Dead Space mi je dosadio jako brzo, troma i spora igra.
     
  12. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Da je Dead Space brz i dinamican ko FEAR....bilo bi mrtvih gamera :D
     
  13. pac

    pac Komšija

    Ja se vama divim kako mozete igrati ovaj fear, slazem se da je jako dobra igra ali brate dragi kad ona curica izleti... :shock: I tako da sam u vise navrata odustao od igre. Ali eto kao sto vi kazete drugio dio dobar a potrajat ce jos bude na hdd-u, vrijedi joj dati jos koju sansu :)
     
  14. da je dead space samo fps bila bi vrh survival horrora,al eto....ne svidja mi se kamera al nikako nikako...

    cuj kako mozemo,mene cudi kako neko ne moze igrati fear al opet ukusi su razliciti...

    onako usput,je li neko slucajno igrao DEAD ISLANDS igru,ne mogu nigdje da je nadjem...... :?:
     
  15. 100% tacno!!!!!!! :twisted:
     
  16. bharthas

    bharthas Novi član

    samo da pitam jel mogu kako 2 profila napraviti ili zasebno save game jer kad udjem mogu samo da nastavim last save ili new game koji ce mi izbrisati sve save game. Pa samo ako ko zna ako se moze kako 2 puta krenuti posebno save nek kaze
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    nema save game i vise profila :roll:
     
  18. i meni je to bezze
     
  19. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član


    Igra izlazi tokom 2009-e godine ....neces je jos ni nac
     
  20. bharthas

    bharthas Novi član

    kako je nece naci kad je vec izasla igrica