HS kablovski internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by GV, Oct 12, 2008.

  1. Emx

    Emx Aktivista

    Auuu, a mogu se prijaviti samo na ovaj full 3 flat paket? Bez da imam digitalnu?
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    ne, moras imati sve ( full 3= enalogna kablovska + DigiTV+ flat 1mbps)
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne znam je li off topic ali eto konacno su se raja izborila za Eurosport 2 na HS-u. :mrgreen:
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Pu, pa ovaj elob je stvarno kriminalan, moras naruciti dodatni paket za eurosport 2, a znam od havera da je ionako na HS-u bolja ponuda kanala (pogotovu stranih) od ovih gadova-slovenaca, i to na osnovnom paketu :evil:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Obicni kanali ili "digitalni", da znam gdje trebam da trazim.
     
  6. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Obicni kablovski paket, evo ja nasao. Samo je pitanje do kad ce ovo ovako, nesto imam osjecaj da ce ga staviti u neki od dodatnih paketa.



    Vjeruj mi nije. Sve sto valja od kanala mora da se dodatno placa.
     
  7. h2o

    h2o Aktivista


    Zamijenjen je sa DSF-om, sada je na tom kanalu Eurosport2.
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Najavili su ovih dana i eurosport 1 da ce takodjer otkupiti.
     
  9. arapinho1

    arapinho1 Novi član

    negdje sam cuo da ce sljedece godine sve biti FLAT :mrgreen:
    zna li ko je li ovo tacno?
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako pod "sve" mislis na sve pakete (odn. brzine) koji su sada dostupni, mozda, ko zna. Vec postoji 1M flat.
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    Koji radi ko flak moram priznati to. Ali nekako mi bi mi, uvodjenje flata na sve pakete, izlgedalo kao skakanje samog sebi u usta. Mada, flat na 6mbps za 50 tak KM bi bio 'svemirski' kod nas :)
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    HS net se dosta popravio, zadnja 2 mjeseca mislim da mi se net nije usporio ni na minutu...Jos kad bi kakav flat (pored onoga full paketa) za razumnu cijenu uveli to bi bilo to. :mrgreen:
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Evo na HS-u dodali i Eurosport1 (na srpskom jeziku) a umjesto TVE je sada Sportklub
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Nije valjda da ste sve do sada bili "uskraceni" za Eurosport i sportklub!? Pa to su "obavezni" kanali, medju rijetkima zbog kojih se i uvodi kablovska(pogotovu sportklub) :mrgreen:
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uvijek mi je bilo jadno da u Zivinicama imam Eurosport2, a nemam u Sarajevu :)
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

    Welcome to Bosnia&Hercegowina! :smt003
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Znaci Zivinice su u Evropi? :mrgreen:
     
  18. kAcA

    kAcA Aktivista

    Sportklub smo imali ali Eurosport nismo. Nedavno je umjesto DSF-a ubacen Eurosport2 a sada je dodan i Eurosport umjesto TVE
     
  19. Piroman

    Piroman Komšija

    Ma dobro je, 'ebes DSF, imam ga na satelitskoj, slabo ga gledam skroz, osim naravno "u sitne sate", tj. poslije ponoci :smt003
     
  20. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Je li neko mozda osjetio porast pinga i usporenje download brzine skoro?