BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Trebaju svi freezonci prestati uploadati, jer je ciganija nezahvalna. Nek se oni na bihnet forumu dogovaraju i stavljaju sta im se svidja.
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Koliko vidim raja se zali ali, licno ja, sam prezadovoljan za sad. Nemam nikakvih problema ni sa gledanjem TVa, VoIPom niti internetom. Cak mi i titlovi na svim kanalima rade bez problema, a cuo sam da kod dosta raje to isto zna da steka ...
     
  3. metallac

    metallac Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    To je ta...Uslikacu je jedan dan :smt006
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Koliko si metara udaljen od glavne pošte, 5-10!? :mrgreen:
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I ja u testnom periodu nisam naisao na nikakav problem, a posta mi je cca 2km od kuce.
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Nema veze udaljenost poste ;)
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Šta je ovo, opet imam dial up 1,5KB/s, miševi pregrizli link opet?
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Stvarno žalosno. Svako veče ima ceć mjesec dana internet je neupotrebljiv. Da ne kažem da nije bilo konekcije tri dana u cugu. Ovo je prevršilo svaku mjeru.
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Molim vas da mi neko pojasni kako napraviti konekciju za free zonu, pa dalje, koji program, kako da se logujem na server, kako da skidam fajlove, vecinom me filmovi interesuju... sve sam pretrazi na internetu... koje god sam objasnjenje nasao nefunkcionise ... molim vas jos jednom ....

    p.s. koristim win
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Meni zna zatrzati nekad, ali samo nekad, na sekundu, i to je sve. Gdje i nece kad jedna masina skida sve sezone Top Gear-a sa sto manjim uploadom i limitiranim downloadom, a brat takodjer svasta po malo :mrgreen:
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Povezivanje na FZ se vrsi preko PPPoE konekcije uz dodatak username@bihnet sufiksa u username polje te sa istim passwordom kao i za standardni pristup. Adresa news servera je news.bihnet.ba, treba ti odgovarajuci klijent za pristup grupama ili download sadrzaja sa grupa, dok shodno pravilima foruma, rasprava o preuzimanju warez sadrzaja nije dozvoljena.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Napravi dodatnu konekciju kako ti je Enis rekao u postu iznad, znaci na username dodas @bihnet, password je isti kao i za pristup internetu, dakle username@bihnet, konektuj se preko te konekcije i na freezoni si. Nabaci program Grabit, dodaj server freezona.bih.net.ba ili news.bih.net.ba osvjezi grupe, i downloaduj sta te volja.
     
  13. vitamin

    vitamin Novi član

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Dali je istina da bihnet korigira svoje pakete? Tako da ce svi korisnici koji imaju paket 15G dobiti flet..... a korisnici koji imaju manje pakete da ce im se isti povecati za 5 GB po istoj cijeni?
     
  14. GW

    GW Moderator

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Nije.
     
  15. artemis

    artemis Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Nemoj tako gw, istina je, imaju to u planu, ali neke druge godine, rano je jos uvijek :mrgreen:
     
  16. _amar

    _amar Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    I ja sam cuo nesto od druga ( babo mu radi u bhtelecomu) ko da ce povecati limite za 5-6 gb za mjesec-dva. Do tada lijepi wireles :p
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma jebo ih limit, ovaj blic.net izgleda radi dobre stvari.
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Ma oni su zakasnili s tim, taman da ih sutra uvedu, jer evo npr. ja prvi necu NIKADA da se vratim na neki "limitiran" paket, pogotovu nakon sto sam evo okusio sta znaci FLAT, istina-kablovski, ali ja s njim nemam nikakvih problema (stabilnost+brzina), a mislim da vecina koja ima FLAT isto misli, tako da im je jedini nacin da mozda vrate korisnike na ADSL uvodjenje nekih FLAT paketa(100% FLAT) s (minimum) 2Mbit brzinom za (max.) 35KM! Do tad... :smt006
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    to su sve dezinformacije... dok ne dodje zvanicna potvrda iz STABA, mozemo svirat onu stvar :lol:
     
  20. comrade

    comrade Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    31.03/01.04 00h i 6 min ja gasim modem pa ga palim 2 PUTA
    sve u nadi da ce mi to sto potrosim biti uracunato u april
    nesto hitno treba da skinem..
    odlazim na stanje racuna tamo uredno stoji mjesec april 0mb potrosenih
    i ja stavim da mi se skida
    sad gledam
    pise konekcija zapoceta 23 i59 minuta -.-
    I SAV PROMET prebacili u mart iako je pisalo da je april
    potosenih 400mb
    zanima me da li ce mi te 4km uracunati u mart il samo ono sto sam potrosio za tu minutu -.- iako znam da sam se konektovao u 00-06
    u pm koji rtrdosi