BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Mislim da će ih biti, najkasnije poslije oktobarskih izbora...i guess :smt003
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Jest... samo sto nece biti oktobarskih izbora... nisu jos ispravili rasisticki izborni zakon.
     
  3. GW

    GW Moderator

    O čemu ti pričaš? Kakvi rasistički zakoni? :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Off-topic upozorenje. Uzeli jos linkat Avaz, c c c.
     
  5. jeretik

    jeretik Komšija

    Enise, moram ovo još, sorry :D

    @GW (ako nije sarkazam), ono što nemere Jevrej ili Rom u vladu, vec se prica da ce izbori biti pomjereni za novembar, a i to je pitanje
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Evo nekih 5 dana imam ovaj Net paket i konekcija zna rijetko puci, ali to je do njih, ne do mene. Sto se tice brzine, solidno je, torrenti nekada znaju skociti i na 200 kb/s, mada to i ne gledam kada jedan PC sluzi samo za download. Ostalo ni ne gledam, a i ova TV je solidna kada vec nemam mogucnost kablovske.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ovo još samo jedan off topic i nećemo više...
    Jevreji i Romi nisu rase nego narodi. A to što ih nema u vladi ima više veze sa njihovom brojnošću nego sa nekom diskriminacijom.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Mora biti i koji predstavnik "ostalih" a to je ovdje trenutni problem radi kojeg su u pitanju izbori (kao da ima koristi od njih).
     
  9. Anel1987

    Anel1987 Novi član

    Momci treba mi pomoć pod hitno.Dakle prije 3 dana sam dobio tu mojaTV stvar,ali imam jedan problem.Ne radi jebeni teletext!! Ako ima neko takođe mojaTV jel može da mi pomogne oko ovoga ikako?

    I još jedna stvar,dok smo se prijavljivali za ovo stojalo je tamo u "meniju" ( :D ) da ćemo imati Eurosport HD ali ti kanali ne rade,stoji kako nisu sadržani u paketu :?:

    Ne razumijem stvarno,pomoć ako je moguće oko ove dvije stvari :!: :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    HD kanal ise plačaju dodatno.
     
  11. Anel1987

    Anel1987 Novi član

    Da da evo maloprije sam saznao.Ma stari se prijavio za ovu mojuTV,uzeo taj paket što ima i flat.Uglavnom loše.Programi niđe veze,sporta minimum,jedino što vrijedi su doku programi.Ne znam koji će rac nekome neki MeđedTV ili je slon... uglavnom neka životinja.Ko još gleda Goražde TV? haha

    Ma glupost.Još ovo nervira što nema teletexta :evil:
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa jebo ga ti to je dodatna usluga. posto se npr. satelitski signal emitira u par komponenti (slika, zvuk, prevod i txt, eventualno epg), mogao bi nas telecom sve te komponente poceti naplacivati kao dodatne usluge, kakvi su prokleti :smt003 :smt003 bit ce, kao iskljucit cemo zvuk radi gluhonijemih, a vi koji cujete, cete extra placat tu uslugu :lol: :lol:
     
  13. _amar

    _amar Aktivista

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    Danas sam poslao zahtjev za projenu adsl paketa sa 1 gb na 5 gb. Eh sad kada sam to poslao izbaci mi nekakvo tarifirane...evo o cemu se radi:
    Hoce li oni meni sad poslati dva racuna za oba paketa ili ce mi samo povecati limit i poslati racun od 5 gb?
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijalni thread [Super Bitchin' Mode]

    ja nisam na kablovskom, nece moji kablovsku, vec DVB-T, a u planu je Dreambox. ali pokupio sam dosta pozitivnih kritika za ovaj internet. meni bi odgovarao i kilav flat, samo da je konekcija stabilna.
    @_amar, valjda placas 1g sve dok ne promijene paket. u slucaju da ti se desi da ti u medjuvremenu promjene paket, sto mozes vidjeti na bht stranici pod stanje racuna, na kraju mjeseca bi ti trebao doci racun za 5g. eh sad, zbog nesposobnosti njihovog osoblja vrlo je moguce da ti se takvo nesto dogodi :D
     
  15. Anel1987

    Anel1987 Novi član

    Ma nemam ti ja pojma o tome.Juče došao kući i vidim stari nabavio tu mojaTV,žali se kako nema ttx :D
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Poslaću telecomu mail (niškoristi, znam) i evo u očajničkoj nadi da neki njihov haver čita ovu temu, reći ću sljedeće: Ako uvedu Fox Life, Novu TV, hrvatski RTL i Travelchannel.co.uk, odmah prelazim na Net paket.
    Uvjeren sam da bi mnogi ljudi uradili isto
    Ne mogu brate s onim spiskom kanala ništa postići.
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    ne znam problem je sto niste probali malo gledati ove kanale za koje govorite da su bezveze

    kodmene roditelji uzivaju ima svasta zar se mora gledat nova tV ? rtl ???
    kako onda nase televizije da napreduju
    uglavnom da se ima sta interesantno gledat ima
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa i meni bi bilo glupo da moram gledati 5 kanala, da bih sagledao sve VALJA a sto se nalazi SAMO na jednom od ovih koje je kolega nabrojao. sto se tice serija, mislim da FOX kanalima niko ne moze pera odbit....
     
  19. GW

    GW Moderator

    Može flat konekcija. :D
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi pa sta je vama, mala vam ponuda kanala? Znate li koliko kosta godisnje jedan set kanala engleskog/italijanskog SKY paketa koji prenosi EPL? Znate li koliko kosta jedan Premiere paket na kojem je bundes liga, da ne nabrajam ESPN ili slicni sa NBA sadrzajima? Pa to kad bi telekom kupio, nema toga u drzavi koji bi mogao placat pretplatu takve televizije. Prema tome, ja ovu TV nikad nebih prikljucio radi televizije, lijepi dream i card sharing, a kad to zaglavi, jedva cekam Digi da legalno dodje kod nas i koliko god bude kartica uzimam je.