Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Skratite suplju da ne moram brisati postove i u ovim 'slobodnijim temama'.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    cini mi se da je Baho ili neko u studiju rekao "jebote" kad je messi dao prvi gol,sto je nasmijalo i mene i jarane dok smo gledali utakmicu.kladionica se igrala,a i navija se za real izgleda :D
     
  3. RimSo

    RimSo Novi član

    Ma velika je prica ko je najbolji trener..ne zaboravimo sjajnog Del Bosque-a i SAF su meni jedni od najvećih..pa samo koliko taj čovjek sjedi na klupi ManUtd a Pepe ak jednu sezonu za 2 -3 godine zasere zna se gdje mu je kraj kao i onom prije njega..iskreno navijam za Real al sinoć su stvarno bili nemoćni i ja sam očekivao ovakav rezultat mada mi je žao onog skora od 15 pobjeda i to što se sad valja gulit a možda i ogulit a titule nema...

    Uostalom..ima i sljedeća sezona..
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Katastrofalna igra Reala, a prvi put sam u životu za njih navijo..
    Isto rulja na kamenjaru kad se sastane da igra. Sad čekamo 20. i Zanettijevo i Samuelovo ponižavanje Messija.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa Inter ce igrati isto kao Real, naglasak na odbranu i ako bude kakva greska Barcelone, a vidjeli smo kako je to zavrsilo :D
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    U Italiji je stvarno interesantna trenutna situacija.

    [​IMG]

    Jos 5 kola da kraja prvenstva.

    A Roma je nakon nevjerovatnog niza od 23 utakmice bez poraza zaista zasluzila titulu.

    [​IMG]

    Iskreno se nadam da nece izgubiti ni ovih posljednjih 5 pa ce fakat biti fantasticnih 28 utakmica bez poraza.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da potpuno zasluzeno idu ka tituli, za razliku od engleske gdje po mom misljenju
    ni jedan od 3 kluba na vrhu po konzistentnosti, prikazanim igrama, kontinuitetu,
    ne zasluzuje naslov. Ni jedan tim nema onaj smek sampiona. Najblizi tome je
    Chelsea, medjutim, ni oni ne pruzaju neke ekstra igre.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Nije samo takva situacija u Italiji, slicno je i u ostalim ligama "petice", gdje se takodjer po par klubova ravnopravno bori za titulu par kola prije kraja.
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nekako baš vidim scenario da Inter ostane bez ičega ove sezone :lol:
     
  10. Hansel

    Hansel Komšija

    Kad smo vec kod ovih nizova, pitam se kada li ce neki poznati klub iz lige petice kao sto su i Barcelona, Real, Chelsea, Man.Utd i drugi osvojiti titulu zavrsiti cijelu sezonu bez poraza kao sto je to napravio Arsenal u sezoni 2003/2004.

    Naravno, od proslosti i stare slave se ne zivi, ali je fakat vrijedno pamcenja i postovanja.
    [​IMG]
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne smijem se javljat po tom pitanju, biti ce mi brisani postovi :)

    I sada u sobi imam puno suvenira iz londona koji podsjecaju na tu sezonu nepobjedivih.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    [​IMG]

    ovaj tim je fifa/uefa proglasila najboljim klubskim timom svih vremena, jedino je brazil iz 70. i neke proglašen kao bolja ekipa.
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    E to nisam znao...

    Dobro. Neka mi neko navede klub iz lige petice koji je ponovio Arsenal-ov uspjeh nepobjedljivosti ali od 2000 pa na dalje :D :mrgreen:
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    To je nemoguca misija.
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa eto, da Barcelona nije kiksala protiv Atletica, sada bi bili na putu za taj uspjeh. Da su izgubili od Reala, Valencie ili Sevilla-e pa hajde, ali ovako, fakat nisu trebali kiksati. Meni je nebitno koji je klub i koja je liga, jednostavno je lijepo za oci.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Osim sto se upisuje u razne knjige rekorda, misljenja sam da je daleko zapazeniji/vazniji uspjeh osvajanje vise titula u nizu.
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    ^ Upravo to.

    6 remija = 2 pobjede i 4 poraza, tako da je taj cijeli fenomen "nepobjedivosti" za mene glupost. Mislim da Man City ima najmanje poraza u PL ove sezone, a pogledajte samo koliko su ih remiji zafrkali.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bila to glupost ili ne, jedno ce ostati zapisano za mladje generacije,
    a to je da je Arsenal odigrao cijelu sezonu bez poraza, sto ce tesko
    poci ijednom klubu za rukom u moderno vrijeme. :smt006
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    neki dan gledam liverpool,i mislim kako bi njima trebala jedna takva sezona kao sto je arsenal imao ili chelsea sljedece sezone kada je imao poraz samo od man.citya.meni je taj uspjeh arsenala odlican,osvojit titulu i ne dozivit poraz,to se rijetko desava :)
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Eto...Arsenal ovim porazom se doslovno oprasta od nekog, svakako nerealnog sna o osvajanju titule. Ko im je kriv...