Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Dieter Hoeneß je menadžer u Wolfsburgu, nije predsjednik. Mada se u današnjem fudbalu ne gledaju rodbinske veze kada je u pitanju transfer,već se gleda novac,niti odlučuje samo jedan čovjek o transferu.
     
  2. FearLess

    FearLess Aktivista

    Mozemo mi pricati sta hocemo ali Dzekina statistika je fenomenalna.

    89 utakmica u Bundes ligi, 52 gola i 27 asistencija.
    9 utakmica u Njemackom kupu, 9 golova i 2 asistencije.
    20 utakmica u Evro takmicenjima, 9 golova i 4 asistencije.

    Kad se tu dodaju reprezentativne utakmice dobijemo ukupno:
    142 utakmice, 84 gola i 39 asistencija.

    Malo je takvih napdaca ispod 25 godina.
     
  3. Daddy

    Daddy Novi član

    Uh izvini Louis, nisam te prepoznao :lol:

    Prvo, Bayern ne igra konstantno dobro.

    Drugo, jedna jedanaestina itekako može nositi igru jedne momčadi. Prošle sezone je to u Bayernu bio Ribery, ove je to Robben. Ribery nije ni blizu prošlogodišnje forme, ostali su manje-više zamjenjivi.

    Treće, ne znam kakve veze ima to što je Bayern tu jednu utakmicu koju spominješ odigrao dobro bez Robbena, desi se njima i to ponekad :D

    Četvrto, vidi se da ti baš imaš veze sa fudbalom :roll: pa nam ovdje serviraš ove fraze kako je fudbal timski sport, te kako Džeko nije čarobnjak pa da blablabla...
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija


    Važi. :smt002 plus jedan na ignore.

    Edit : Nešto zanimljivo : http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... _uefa_news
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Ko je ovaj nepismeni sto je pisao clanak? :D Ne zna oduzet dva broja, kaze razlika izmedju Engleza i Nijemaca 0.12 bodova. Da taj "zarez" i predstavlja "zarez", opet bi bilo 0.012 :D
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Baho komentariše El Classico haha
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    I ja vidim :) Otkud on?
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Omalešni Messi za 0-1.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Xavi opet carski
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Moglo bi se reći da sudija lagano šilji za Real.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da hoće našiljit :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Garant se "razbolio" redovni komentator sa Hayata. Bas je epic fail kad televizija koja (valjda) stoji iza svojih novinara na najvecoj utakmici "prizna" da su im komentatori nedovoljno "strucni". Za utakmicu, ne znam kako Real misli dati gol ako se budu samo branili :D
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pedro 2-0. Game over.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Barcini primaju vise udaraca nego braca Klicko :roll:
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Šta reći? Barsa na svim pozicijama nadmoćnija i tehnički potkovanija.Xavi briljantan,Alvez,Messi i ostali premoćno su izgledali u odnosu na Realovce. Pep je još jednom dokazao da nije slučajno najbolji trener na svijetu( i po izboru trenera) sa fantastičnom postavkom igre. btw Ko papcima su im skrivali loptu drugo poluvrijeme :lol:

    edit ; Zaboravih napisati da sam danas pročitao u Süddeutsche zeitung-u kako je karta na crno koštala 1000 eura.
     
  16. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Marsovac Messi ponovo napada :D Cak i Topalbecirevic priznaje da "Messi nije sa ove planete, da su ga poslali odnekud" :lol: :lol:
     
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Baho je igrao 1x to je bilo ocigledno veceras :lol:
    Ovo je nista kakav ce udarac da bude kad Puyol podigne pehar CL u sred Madrida.
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    A i simuliraju vise nego El-Hadji Diouf :D

    Jedino Casillas u Realu je bio na nekom nivou iznad ostalih. Ostali ocjena 2-3 od 10 naravno :D
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam kako to zakljuci, po meni je ocigledno na 2-icu stavio stoju :D
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    smiješna je odbrana reala a ramos je najprecjenjeniji igrač na svijetu. za 90min uspio jednom centrirati.