Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa niko te ne sprijecava da pored ovog koristis i igre sa BR medija.
     
  2. gilla

    gilla Aktivista

    Da sprecava.Nije stvar medija i igre, vec online funkcije. POtvrdjeno je kad onaj manager il sta vec instaliras na konzolu i prebacis je u debug model nema nazad, ili barem za sada nisu skontali. A da te sony nece skontati kad si online je malo vjerovatno.
    Procitah da sony ovo moze sprijeciti na novim modelima, hardwerskim sprecavanjem usb botanja.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Koliko sam ja skonto svaki puta moras uraditi istu proceduru sa pritiskanjem power pa eject tipke da bi konzolu stavio u taj mod, ako to ne uradis starta normalno!?
     
  4. sale072

    sale072 Aktivista

    Da i ne znam ipe gdje si to vidio...ali ja koliko sam čitao zvanične info piše lijepo kada izvadiš USB stick sve se vraća u normalu.. jer ovo očito loaduje nešto sa sticka, ne modifikuje ti konzolu ni firmware :/ tako da sony ne može tu ništa

    Naravno da necu žrtvovati online funkciju konzole.. pa radi toga sam je i uzeo, inače bih sada pržio moddan xbox da mi online nije bitan.. ali bilo bi lijepo odigrati neke naslove pa onda kažem nastaviti po starom ako sony ovome dohaka.. ionako do KZ3 me ništa online ne zanima... osim možda GT5 ali nije mi hića :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Sony je danas predstavio PS3 konzole sa diskom 160GB i 320GB, a uz 320GB bundle ide i Move kontroler.
     
  6. sale072

    sale072 Aktivista

    Da je jedna bijela... uff -.-
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pogledaj kako izgleda plava konzola koja ce dolaziti uz GT5. Meni iskreno najljepsa od svih dosadasnjih.
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

  9. Triforce

    Triforce Aktivista

    http://x3jailbreak.com/ <- lol

    evo počeli kinezi kopije štajncat i kaže mi frajer napravili su da se consola moze vratit u normalno stanje.
     
  10. GW

    GW Moderator

    Samo treba provjeriti da nije unutra odsječen usb kabl. :D
     
  11. gilla

    gilla Aktivista

    Baha ima li igdje u Sarajevu uzeti driving force gt ili driving force pro?
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam vidjao iskreno. Rece mi sef jedne Technomarket poslovnice da bi trebalo da mogu naruciti podosta Logitech stvari. I ako nadjes, vjerovatno ce biti poprilicno skupo. Lakse je i jeftinije otici do Beograda za 60KM i tamo kupiti. DF GT ne bi nigdje trebao biti skuplji od 150€.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

  14. sale072

    sale072 Aktivista

    Treba pitat kineze na pijaci jesul' nabavili već xD
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Brdo igara se pojavilo za download na "onim" mjestima, postalo je ozbiljno...
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    God Of War 3 - 39.52 GB

    treba ganjat onaj novi ELOBov flat xD

    al ostalo je smjesno, 5-7 GB.
     
  18. gilla

    gilla Aktivista

    Koliko sam shvatio ovdje dl ne radi, moraš imati oridji koji kopiraš na interni hdd, klasično prebacivanje fajlova ne radi.

    @dmr taj atusbkey je samo za homebrew aplikacije bez backup menadzera.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa za buckup manager je bar lako :). Moze se svugdje download-ovat i on ide na obicni fat32 usb stick http://www.ps3-modchip.com/downloads/ Evo cijelo uputstvo http://blog.techsick.com/guides-tutoria ... 3-modchip/

    EDIT: Prvi izvjestaj o navodnom online banovanju konzole. Navodno ako se ide online skenira se hdd i ako nadju backup manager ide ban :D. Nesto slicno kao kod xbox360, samo za offline igrace izgleda. Da li je ovo fake sami prosudite ali vrlo vjerovatno nesto ovako se moze ocekivati. http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/sony-s ... -8002a227/
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ekipa, sta je ovo? Mi vam pustili malo, vi odmah po zestokom piratluku. Nemojte da dva puta pisem.